Izdevniecība Dienas Bizness izdevusi jaunāko pielikumu Biznesa Plāns, kas šoreiz veltīts Vidzemei. To kopā ar laikrakstu  Dienas Bizness saņem abonenti, un tas ir atsevišķi nopērkams arī izdevniecībā. Dienas Bizness izdod jau sesto žurnāla Biznesa Plāns numuru, šoreiz fokusā ir Vidzemes reģions. Izdevuma ideja ir parādīt, ka attīstība un aktīva darbība notiek ne tikai ap Rīgu, katrs izdevums veltīts vienam reģionam. Šogad vēl plānoti izdevumi par  Jūrmalas un Latgales reģioniem.

“Izdevuma Biznesa Plāns|Vidzeme numurā esam uzsvēruši kopā darbošanos. Jauda, kas rodas, saliekot vairākas galvas kopā, rada mērķtiecīgas enerģijas vilni. Tāpat kā dziesmusvētku skaņa rodas, piedaloties visam  kopkorim, arī reģionu nākotne ir atkarīga no darbošanās kopā. Vidzemnieki ir piemērs tam, kā tas darbojas praksē,” tā  ievadā Līva Melbārzde, Dienas Bizness galvenā redaktore.

Šajā izdevumā par plaša spektra uzņēmumiem un projektiem, sākot ar akustiskajām plātnēm Jaunlaicenē, monitoringa ierīcēm Burtniekos, pasaules līmeņa autobūves projektiem Valkā līdz līdz atjaunotam arhitektūras piemineklim Cēsīs un amatnieku ģimenei Lubānā. Un tie ir tikai daži no apskatītajiem uzņēmumiem.

Laikraksts Dienas Bizness iznāk katru darbdienu jau vairāk nekā 25 gadus un ir abonēšanas vērts izdevums. Dienas Biznesa abonenti saņem arī plašu dažādu pielikumu un zīmola izdevumu klāstu, izdevums Biznesa Plāns ir viens no tiem. Ar 23.jūliju izdevums elektroniski būs pieejams arī: http://www.dbhub.lv.

Tāpat kā dziesmusvētku skaņa rodas, piedaloties visam  kopkorim, arī reģionu nākotne ir atkarīga no darbošanās kopā. Vidzemnieki ir piemērs tam, kā tas darbojas praksē. Plašāk par izdevumu portālā: http://www.db.lv/zinas/pierigas-ideju-lidlauks-zurnala-biznesa-plans-475156.

 

Kontaktinformācija:

Ilona Viļumsone

Mārketinga vadītāja

Jaunākie notikumi

02
Jūl
Piektdien, 2. jūlijā Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu