Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) informē, ka VARAM sadarbības partneris Biedrība „Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija” (turpmāk – LIKTA), aicina pieteikt projektus Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas balvai „Platīna Pele 2018” (turpmāk – IKT balva). IKT balva tiks pasniegta jau divpadsmito reizi.

IKT balvas mērķis ir apzināt un izcelt Latvijā radītos nozīmīgākos projektus, kas apliecinājuši savu unikalitāti, kvalitāti un sniedz labumu indivīdam, sabiedrībai kopumā un veicina valsts ekonomisko izaugsmi, kā arī cildināt labākos e-skolotājus. IKT balvas tiks pasniegtas 29.novembrī LIKTA gadskārtējās konferences ietvaros.

2018. gadā Latvijas IKT balva tiks piešķirta šādās kategorijās:

  • Uzņēmuma digitālā transformācija;
  • Valsts digitālā transformācija;
  • Mākslīgā intelekta risinājums – sabiedrībai un biznesam;
  • Labākā kiberdrošības iniciatīva;
  • Labākais E-skolotājs;
  • Speciālbalva: Veiksmīgākais E-paraksta integrācijas risinājums.

IKT balvai var pieteikties attiecīgo pakalpojumu sniedzēji un projektu īpašnieki − valsts iestādes un pašvaldības, uzņēmumi, organizācijas kā arī privātpersonas. Detalizētāka informācija par konkursu, tā nolikums un pieteikuma formas pieejamas LIKTA mājas lapā. Pieteikumus Latvijas IKT balvai “Platīna Pele 2018” aicinām nosūtīt elektroniski līdz š.g. 29. oktobrim uz e-pastu office@likta.lv.

  

Informāciju sniegusi:

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

 

Jaunākie notikumi

12
Apr
Sēde notiks videokonferences veidā Zoom platformā
Pirmdien, 12. aprīlī plkst. 14.00 notiks paplašināta Finanšu un attīstības komitejas sēde. Sēdē tiks izskatīti biznesa ideju konkursa "Sāc Lubānā 2021" pretendentu pieteikumi. Pavisam