Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Latvijas simtgades svinību zīmē organizē brīvprātīgā darba konferenci „Brīvprātība – mans sirdsdarbs”. Tās galvenais mērķis ir vienkopus pulcēt lielākos un aktīvākos brīvprātīgā darba organizatorus no visas Latvijas, lai kopīgi atskatītos uz Latvijā tiktāl sasniegto brīvprātīgo darba jomā, kā arī iezīmēt tālākos jomas attīstības virzienus.

Konference „Brīvprātība– mans sirdsdarbs” notiks šī gada 13.novembrī VEF kvartāla kamerzālē un tai ir trīs atslēgas vārdi – “Brīvība. Prāts. Sirds”. Pieteikties aicinām visus brīvprātīgo jomā iesaistītos interesentus saitē registration.lv/brivpratiba_mans_sirdsdarbs.

NVA direktore Evita Simsone: „Ik dienu veicot labus darbus, visu vecumu brīvprātīgie sniedz vērtīgu ieguldījumu stiprākai Latvijai arī nākamajā simtgadē. Konferencē atskatīsimies uz Latvijā paveikto brīvprātīgā darba attīstībā un ne vien dalīsimies pieredzē, idejās un gūtajās atziņās, bet arī spriedīsim par brīvprātības vietu un lomu mūsdienu mainīgajā darba tirgū, kuram raksturīga straujā attīstība un digitalizācija.”

“Šī ir lieliska iespēja satikties brīvprātībā iesaistītajiem – organizatoriem, NVO, pašvaldībām, brīvprātīgajiem, lai apmainītos pieredzēm, identificētu šķēršļus un kopīgi tos pārvarētu, lai brīvprātīgo kustība Latvijā varētu attīstīties. Prieks, ka konference notiek Latvijas simtgades zīmē un ir lielisks nu jau piektās Brīvprātīgo godināšanas vēstnesis,” stāsta NVA Brīvprātīgie.lv vadītājs Ints Teterovskis. “Brīvprātīgo godināšana notiks 24. novembrī un tai šogad pieteikts rekordliels NVO un pašvaldību skaits, kas ir laba zīme, jo brīvprātīgo darba organizatori kļūst arvien varošāki un profesionālāki.”

Konferenci atklās labklājības ministrs Jānis Reirs, piedalīsies NVA direktore Evita Simsone, Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Linda Vovere, Dziesmu un deju svētku brīvprātīgo koordinatore Daiga Livčāne, Ghetto Games projektu vadītāja Ieva Gudina, Rīgas Stradiņa Universitātes lektore Kitija Bite, invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons” vadītājs Ivars Balodis, Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu departamenta vecākā eksperte Sigita Rozentāle, Bērnu slimnīcas fonda pārstāve Laura Bičkovska, Latvijas Sarkanais Krusts projektu vadītāja Aija Strazda, NVA Brīvprātīgie.lv vadītājs Ints Teterovskis. Tiks nodrošināta iespēja skatīties konferences tiešraidi NVA mājaslapā.

 

Informācijas avots:

Nodarbinātības valsts aģentūras
Brīvprātīgie.lv

Jaunākie notikumi

21
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
21.novembrī Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka ielā 12, 103.kabinetā

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

25
Nov
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā