29. janvārī plkst.13:00 Madonas biznesa inkubatorā (Blaumaņa iela 3 (1.stāvs), Madona) notiks Enno Ences (brokastu pārslu ražotāja MILZU! īpašnieks lekcija.

Kā no kādām kļūdām izvairīties, dibinot savu uzņēmumu un veidojot tā komandu? Kā radīt produktu, kas būtu pieprasīts, un to pārdot? Kā šo produktu sekmīgi virzīt vietējā un ārvalstu tirgū? Šie un daudz citi jautājumi nodarbina ne vienu vien uzņēmēju, kurš tikko sācis savu darbību un domā par to, kādi turpmākie soļi būtu sperami. Šādos brīžos palīdz citu uzņēmēju pieredzes iepazīšana, jo daudzi savā darbībā ir saskārušies ar līdzīgiem izaicinājumiem.

“Radi produktu, ar kuru vari būt līderis, vai radi segmentu, kurā esi pirmais”. Šie vārdi, kas mudina uzņēmējus izvirzīt augstus mērķus, pieder Enno Encem - uzņēmuma MILZU! īpašniekam un zīmola radītājam ar 20 gadu pieredzi starptautisku preču zīmju importēšanā un pārdošanā. 29. janvārī aicinām ikvienu, kuru saista iedvesmojoši pieredzes stāsti apmeklēt Enno Ences vadīto lekciju “Uzņēmējs iedvesmo!” Madonas biznesa inkubatorā. Atnāc un, iespējams, saņemsi atbildi uz jautājumiem, kas līdz šim bija palikuši neatbildēti!

Pasākums notiks latviešu valodā. Dalība bezmaksas. Programma pieejama ŠEIT. Reģistrācija ŠEIT.

 

Informāciju publicēšanai iesniedzis:
Egils Kazakevičs
Madonas biznesa inkubatora projektu vadītājs
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Jaunākie notikumi

21
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
21.novembrī Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka ielā 12, 103.kabinetā

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

25
Nov
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā