2018.gada nogalē laba un interesanta brīvā laika pavadīšanas projektam "Kronbergs izglītībai" https://www.draugiem.lv/izglitibai apritējuši 5 gadi https://www.draugiem.lv/izglitibai/news/?p=15942914.

2013.gada novembrī, startējot projektu "Kronbergs izglītībai", tā vadmotīvs bija ķīniešu teiciens "Zināšanas, kas ar katru dienu nepieaug, katru dienu samazinās". Labi skan — grūti īstenot. 5 gadu laikā tā vietā stājušies Metjū Arnolda vārdi: "Gudram cilvēkam visas zināšanas ir interesantas." Skan vēl labāk — par laimi, īstenot nedaudz vieglāk. Lai arī vadmotīvu liktie akcenti nedaudz mainījuši darbības intensitāti, tomēr projekta "Kronbergs izglītībai" labākie draugi allaž bijuši, ir un būs domājoši un radoši cilvēki. Projekta "Kronbergs izglītībai" ideja bija, ir un būs ar informāciju dažādos formātos izglītot un iedvesmot, veicināt zinātkāri un radošumu. Pie tam — mēģināt to darīt ar akcentu, ka izglītoties var (un nepieciešams) visas dzīves garumā.

Projekts "Kronbergs izglītībai" ir arī eksperiments. Laikā, kad daudz kas vai nekas "nekust ne no vietas" bez Eiropas Savienības finansējuma jeb fondu projektiem un Saules kalendāru ir aizstājuši "plānošanas perioda plānošanas dokumenti" (citēts no Finanšu ministrijas mājas lapas internetā: https://esfondi.lv/2014.-2020.gads),  projekta "Kronbergs izglītībai" galvenais "finansētājs" ir brīvprātīgi "piesaistītais" brīvais laiks. Pie tam — labi un interesanti pavadīts laiks, kas izrādās ir interesants arī citiem. Eksperiments ir apliecinājis, ka vismaz projekta "Kronbergs izglītībai" līmenī ir gana ar vēlmi izzināt, pilnveidoties un, jā, atklāt, ka visas zināšanas var būt arī interesantas.

Projekta "Kronbergs izglītībai" darbības platforma ir portāla "Draugiem.Lv" piedāvātā iespēja ikvienam interesentam veidot lapu (skatāmu visiem interneta lietotājiem). Projektam "Kronbergs izglītībai" ir arī divas "vēstniecības" — sociālajos tīklos "Twitter" https://twitter.com/izglitibai un "Facebook" https://www.facebook.com/izglitibai.

Papildu informācijai:

Laimīgu Jaunu 2019.gadu!

 

Informāciju publicēšanai iesniedzis:

Tālivaldis Kronbergs

Jaunākie notikumi

26
Apr
Sēde notiks videokonferences veidā Zoom platformā

02
Jūl
Piektdien, 2. jūlijā Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu