"Neiekulieties nepatikšanās savas nezināšanas dēļ! Likumi nav tik nesaprotami, kā gribas domāt," – tā varētu īsi raksturot ReTV un "Latvijas Vēstneša" kopprojektu, kas ir rezultējies sešu raidījumu ciklā "Zini savas tiesības!"

Katrs raidījums tiks veltīts konkrētai, tuvplānā apskatāmai tiesību tēmai, un sarunā ar raidījuma viesiem tiks pārrunāti būtiskākie un turpmākajai dzīvei praktiski noderīgākie tiesību normu aspekti. Darba samaksa, īres līgums, tiesības internetā, dalītais īpašums, iepirkšanās internetā un administratīvās atbildības reforma – lūk, raidījumu ciklā apskatāmās tēmas. Ikviena no tām skar mūsu dzīvi lielākā vai mazākā apmērā.

Raidījums "Zini savas tiesības!" piedāvās lakonisku ieskatu jaunākajās likumu normās, un raidījuma viesi komentēs ķibelēs nonākušos iedzīvotājus, kas vērsušies pēc padoma "Latvijas Vēstneša" LV portāla e-konsultācijās.

Satversmes 90.pants nosaka: "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības."

Raidījums "Zini savas tiesības!" kanālā ReTV būs skatāms otrdienās 22:30 un tā vadītājas būs Natālija Valdniece un Zaida Kalniņa.

 

Informāciju sagatavoja:

Andris Jurga

ReTV Publicitātes vadītājs

andris@retv.lv

Jaunākie notikumi

30
Sep
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā, Lubānā, Tilta ielā 11
Kārtējā domes sēde notiks 30.09.2020. plkst. 14.00. Darba kārtībā jautājumi: 1. Par zemes ierīcības projekta izstrādes nosacījumu izsniegšanu nekustamā īpašuma Vijas sadalei 2. Par telpu

03
Okt
Lubānas pilsētas klubā
Akcija noritēs vienlaicīgi 5 pilsētās Latvijā: Baldonē, Garkalnē, Līgatnē, Lubānā, Rendāun

03
Okt
Visagala kapsēta

03
Okt
Meirānu tautas namā
Viesos saksofona virtuozs Arnis Graps Ieejas maksa 3 EUR, skolēniem 1 EUR