Pagājušā gada nogalē iepazīstinājām tirgu ar nebijušu produktu – jaunajām X kartēm, radot iespēju klientiem izmantot vienu norēķinu karti visām ikdienas vajadzībām un izvēlēties atbilstošāko pakalpojumu klāstu jeb plānu. Attīstot šo produktu, vienlaikus pārskatījām visus Bankas produktus un to izmaksas, tādēļ veicām izmaiņas Citadeles produktu un pakalpojumu cenrādī.
Būtiskākās izmaiņas, kas stāsies spēkā 2021. gada 1. maijā:

Norēķinu kartēm X smart, X supreme, X prime un X Infinite vairs netiks piemērots 5x mēnesī limits skaidras naudas izņemšanai citu banku bankomātos. Turpmāk ar šīm kartēm būs iespējams izņemt naudu jebkur pasaulē neierobežotu reižu skaitu bez komisijas maksas norādīto summas limitu ietvaros.

Norēķinu kartēm X smart, Mastercard Debit, Maestro, Citadeles norēķinu karte, Citadeles norēķinu karte ar e-talonu un Visa Electron maksimālais skaidras naudas izņemšanas limits bez komisijas maksas turpmāk būs 750 EUR mēnesī. Saistībā ar šo atgādinām, ka kartēm X supreme un X prime to limiti ir attiecīgi 1000 EUR un 1500 EUR mēnesī, ja ikdienā nepieciešams izņemt lielāku naudas summu.

Pārsniedzot norēķinu kartei norādīto skaidras naudas izņemšanas limitu, komisijas maksa turpmāk visām kartēm būs 1% no summas Citadeles bankomātos un 2% (min. 3.50 EUR) citu banku bankomātos.

Maksājumu kartes X hero mēneša maksa turpmāk būs 2.99 EUR.

Komisijas maksa par maksājumiem starp Citadeles kontiem turpmāk būs 0.10 EUR. Šīs izmaiņas neattieksies uz maksājumiem starp saviem kontiem un uz maksājumiem no norēķinu karšu X smart, X supreme, X prime un X Infinite kontiem.

Komisijas maksa par ienākošo maksājumu ārpus SEPA jeb ES un Eiropas Ekonomikas zonas valstīm būs 5 EUR.

Ar visām izmaiņām produktu un pakalpojumu cenrādī varat iepazīties mūsu mājaslapā. Jautājumu gadījumā esam pieejami 24/7 mūsu mobilās lietotnes čatā, internetbankā, rakstot uz e-pastu info@citadele.lv vai zvanot uz tālruni 6‌701 0000

Cieņā 
Jūsu Citadele            

Jaunākie notikumi

26
Apr
Sēde notiks videokonferences veidā Zoom platformā

02
Jūl
Piektdien, 2. jūlijā Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu