48-stundu garais tehnoloģiju maratons pulcēs dažādu nozaru ekspertus, kuri kopīgiem spēkiem strādās, lai radītu jaunus AR/VR risinājumus.

Pasākuma dalībniekiem pievienosies arī starptautiski pazīstamais nozares eksperts Tronds Nilsens no Sietlas – papildinātās un virtuālās realitātes tehnoloģiju pasaules epicentra. Nielsens hakatona norises laikā darbosies kā dalībnieku mentors un līdzās citiem industrijas ekspertiem vērtēs arī komandu sniegumu. Visiedvesmojošākās idejas autori savā īpašumā iegūs balvu no Overly €500 vērtībā.

Piedalīties Hakatonā aicināti visi tehnoloģiski domājošie, uzņēmumu pārstāvji un AR/VR entuziasti, lai aizraujošā vidē atklātu un izzinātu neierobežotās tehnoloģiju iespējas. Pasākumu noteikti vērts apmeklēt dažnedažādu programmatūru izstrādātājiem, 3D māksliniekiem, grafiskajiem dizaineriem vai ideju ģeneratoriem, kuri meklē komandu savu plānu īstenošanai. Ja Tev ir sava ekspertu komanda, pasākumam variet pieteikties kopā. Ja vēlies piedalīties individuāli, mēs nokomplektēsim Tavu komandu.

Hakatona laikā būs pieejamas šādas tehnoloģijas: Google tango, Microsoft Hololens,Daqri smart glasses, Meta2 un/vai tādas virtuālās realitātes brilles kā Oculus, HTC Vive, Gear VR, u.c. Pasākumu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), Overly, Magnetic Latvia un Vidzemes Augstskola. 

Pasākums norisināsies Vidzemes Augstskolā, kas nebūt nav nejaušība, jo augstskola aktīvi iesaistās industrijas attīstībā un tās darbinieku pilnveidē. Sadarbībā ar papildinātās un virtuālās realitātes uzņēmumiem, kā arī nozares ekspertiem gan Latvijā, gan citviet pasaulē, Vidzemes Augstskola šobrīd izstrādā maģistra programmu “Virtuālā realitāte un mobilās tehnoloģijas.”

Uzzini vairāk: www.hackathon.lv

Finansējums tiek piešķirts ERAF projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros (id nr. 1.2.2.2./16/I/001).

 

Informāciju sniedza:

Vera Grāvīte

Vidzemes Augstskolas

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālr: 22076755

Jaunākie notikumi

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

25
Nov
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā

26
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
Donoriem lūgums līdzi ņemt identifikācijas dokumentus un bankas rekvizītus. Norise Lubānas novada Sociālā dienesta telpās,