48-stundu garais tehnoloģiju maratons pulcēs dažādu nozaru ekspertus, kuri kopīgiem spēkiem strādās, lai radītu jaunus AR/VR risinājumus.

Pasākuma dalībniekiem pievienosies arī starptautiski pazīstamais nozares eksperts Tronds Nilsens no Sietlas – papildinātās un virtuālās realitātes tehnoloģiju pasaules epicentra. Nielsens hakatona norises laikā darbosies kā dalībnieku mentors un līdzās citiem industrijas ekspertiem vērtēs arī komandu sniegumu. Visiedvesmojošākās idejas autori savā īpašumā iegūs balvu no Overly €500 vērtībā.

Piedalīties Hakatonā aicināti visi tehnoloģiski domājošie, uzņēmumu pārstāvji un AR/VR entuziasti, lai aizraujošā vidē atklātu un izzinātu neierobežotās tehnoloģiju iespējas. Pasākumu noteikti vērts apmeklēt dažnedažādu programmatūru izstrādātājiem, 3D māksliniekiem, grafiskajiem dizaineriem vai ideju ģeneratoriem, kuri meklē komandu savu plānu īstenošanai. Ja Tev ir sava ekspertu komanda, pasākumam variet pieteikties kopā. Ja vēlies piedalīties individuāli, mēs nokomplektēsim Tavu komandu.

Hakatona laikā būs pieejamas šādas tehnoloģijas: Google tango, Microsoft Hololens,Daqri smart glasses, Meta2 un/vai tādas virtuālās realitātes brilles kā Oculus, HTC Vive, Gear VR, u.c. Pasākumu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), Overly, Magnetic Latvia un Vidzemes Augstskola. 

Pasākums norisināsies Vidzemes Augstskolā, kas nebūt nav nejaušība, jo augstskola aktīvi iesaistās industrijas attīstībā un tās darbinieku pilnveidē. Sadarbībā ar papildinātās un virtuālās realitātes uzņēmumiem, kā arī nozares ekspertiem gan Latvijā, gan citviet pasaulē, Vidzemes Augstskola šobrīd izstrādā maģistra programmu “Virtuālā realitāte un mobilās tehnoloģijas.”

Uzzini vairāk: www.hackathon.lv

Finansējums tiek piešķirts ERAF projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros (id nr. 1.2.2.2./16/I/001).

 

Informāciju sniedza:

Vera Grāvīte

Vidzemes Augstskolas

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālr: 22076755

Jaunākie notikumi

17
Aug
LVM atpūtas un tūrisma centra „Ezernieki”
-
Stalīdzāni
17.augustā Vidzemes plānošanas reģions rīko ikgadējos Vidzemnieku dārza svētkus, kas ik...

18
Aug
Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā
-
Lubāna
Aicinām uz tikšanos ar basketbola treneri Agri Galvanovski.

23
Aug
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
-
Lubāna
Donoru diena notiks 3.stāva zālē. Visi laipni aicināti!

24
Aug
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
-
Lubāna