Konkurences padome (KP), Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) un Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) ar Rēzeknes pilsētas domes atbalstu piektdien, 18. maijā, plkst. 10.00 aicina iepirkumu organizatorus (valsts un pašvaldību, to kapitālsabiedrību pārstāvjus) un pretendentus piedalīties izglītojošā seminārā “Par godīgu uzņēmējdarbību”.

Semināra mērķis ir paplašināt iepirkumu organizatoru zināšanas, kā atpazīt karteļu pazīmes, jo tieši šīs personas var pirmās saskatīt aizdomīgas sakritības pretendentu iesniegtajos piedāvājumos. Savukārt iepirkumu pretendentiem – uzņēmējiem – ir būtiski zināt savas tiesības, lai tie varētu veiksmīgi izmantot likumā atļautās sadarbības iespējas, aizstāvēt savas intereses, ja likumu pārkāpj cits uzņēmums, kā arī neriskēt īstenot prettiesiskas darbības nepietiekamu zināšanu dēļ.

KP, KNAB un IUB eksperti seminārā iepazīstinās ar šādiem tematiem:

  • Karteļu pazīmes jeb riski publiskajos iepirkumos;
  • Konkurences tiesības godīgai uzņēmējdarbībai;
  • Godīgas konkurences aspekti publisko iepirkumu procedūrās;
  • Korupcijas izpausmes formas un riski publisko iepirkumu procedūrās.

Semināra norises laiks un vieta: piektdien, 18. maijā, no plkst. 10.00 līdz 14.40 Rēzeknes pilsētas domes lielajā zālē (Atbrīvošanas alejā 93, Rēzeknē). Seminārs ir bezmaksas, lūgums iepriekš pieteikties elektroniski – https://goo.gl/eZgbD5. Semināra programmu skatīt ŠEIT.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Gorškova

Konkurences padomes

Komunikācijas nodaļas komunikācijas speciāliste

 

Jaunākie notikumi

Nav nākamo pasākumu!