Pateicoties Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstam un īstenotajam projektam “Lubāns Latvijai: toreiz un tagad’,  2018.gada 3.jūnijā Lubāna mitrājā notika sacensības “Lubāna piedzīvojums 2018”.

Kopā sacensībās piedalījās 78 dalībnieki, 38 komandas, divu cilvēku sastāvā, trīs dažādos iedalījumos - vīriešu, sieviešu un jauktajās komandās. Sacensību dalībnieku uzdevums bija veikt 33 kilometrus ar velosipēdu, 15 km ar laivām un vēl skriet 5 kilometrus. Piedzīvojuma maršruts veda cauri vairākiem interesantiem dabas apskates objektiem mitrāja apkārtnē, kā, piemēram, Teirumnieku purva takai, Īdeņas pilskalnam un, protams,  Lubāna ezeram.

Sacensību grupu uzvarētāji:

Vīriešu komandu grupā pirmo vietu ieguva jau trešo gadu no vietas komanda “Brāļi” (Raitis un Artis Ludborži), otro vietu – “ENC” (Sandris Ābels, Nauris Ābols-Āboliņš), bet trešo vietu izcīnīja “SVEŠIE” (Ingmārs Briedis, Aivars Griķis).

Starp 13 jauktajām komandām pirmo vietu saņēma “Susurs & Ežuks” (Jurģis, Lāsma Turkopoļi), otro vietu – komanda “Sportotprieks” (Krista Hartmane, Ivo Deičmanis) un trešo vietu – “Vitamīni Lubānā” (Kristers Kārlis Rūcis, Beatrise Gusmane).

Ar vismazāko komandu skaitu, bet ar stiprāko cīņassparu pirmo vietu sieviešu komandu grupā ieguva “Ūdenslāses” (Elita Zālīte, Žanete Leimane), otro vietu saņēma komanda ar nosaukumu “Latgaļu meičas” (Jolanta Zvejsalniece, Līga Tēraude) un trešo vietu ar lielu pārsvaru ieguva “Māsas krāsas” (Kitija Auziņa, Līva Kraukle).

Sacensību kopējos rezultātus var atrast ŠEIT. Foto atrodami ŠEIT.

Ar katru gadu šo sacensību popularitāte pieaug, šogad arī sanāca pāris komandām atteikt iespēju piedalīties, tāpēc cerēsim, ka nākamgad vairs inventāra trūkuma problēmu nebūs un komandu skaits būs vēl grandiozāks.

Lielu paldies arī jāsaka projektu autorēm: Ilzei Saušai un Līgai Jātniecei, kā arī mūsu palīgiem: deju kolektīvam “Pipariņš”, Jāzepam Brencim, Jānim Macānam, Ivaram Rutulim, Andrim Volkam, Jānim Kaļvam, Aldim Zvejsalniekam, Arvīdam Zepam, Naurim Ozoliņam, Valdim Špundzānam, Voldemāram un Birutai Kolnejiem, Lienei Drulei, Mārtiņam Valainim, Mārcim Andrim Mihelsonam, Mārim Zvēram, Paulai Feldmanei, Andrim Karlsonam, Daigai Strodei, Agnesei Ceirulei un ŪTAC „Bāka”, Andrejam Valainim, Guntim Klikučam, Reinim Jātniekam, Jānim Radiņam, Dāvim Rakstiņam, Jānim Švikam, Lubānas novada pašvaldībai, Madonas novada pašvaldībai un Rēzeknes novada pašvaldībai, biedrībām “Aborieši”, “Pie Kraujas” un “Lubāna Vilnis”.

 

Informāciju sagatavojis:

Māris Valainis

Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators

Jaunākie notikumi

02
Jūl
Piektdien, 2. jūlijā Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu