"Lettes" ir zemnieku saimniecība, kuras īpašnieks ir Lubānas novadnieks, dziesminieks un sava novada patriots Miķelis Gruzītis, savukārt ideja par 9 celiņu diskgolfa laukuma izveidi "Lettēs" radās Miķeļa dēlam Rolandam. Vairumam no mums ir priekšstats par golfu. Vismaz tik daudz, ka ir skaidrs spēles uzdevums- trāpīt bumbiņu bedrītē ar pēc iespējas mazāku sitienu skaitu. Arī lidojošo šķīvīti jeb disku ir mēģinājuši mest gandrīz visi. Spēlējot diskgolfu, ir iespēja šīs divas darbības apvienot. Diskgolfs ir jautra, aktīva un aizraujoša nodarbe, kurai nav nepieciešami īpaši sagatavoti apstākļi!

  • Vēlams, lai katram spēlētājam būtu lidojošais disks.
  • Spēlētāji vienojas par vienu mērķi, kas ir pāris metienu attālumā. Un tam nav obligāti jābūt speciālajam disku golfa grozam. Tik pat labi tas var būt, piemēram, koks, siena guba, malkas grēdas gals.
  • Katrs spēlētājs veic metienu mērķa virzienā. Nākamo metienu izdara no tās vietas, kur disks piezemējoties palicis.
  • Metienus skaita. Spēlētājs, kurš trāpījis pa mērķi ar mazāko metienu skaitu, uzvar.
  • Kad visi trāpījuši pa pirmo mērķi, atliek vienoties par nākamo, un spēle turpinās!

"Lettes" ir vienīgā vieta Lubānas novadā, kurā vari izmēģināt savas prasmes diskgolfā! Ja vēlies izmēģināt jaunu sporta veidu, kvalitatīvi un sportiski pavadīt laiku- dodies uz Lettēm! Šeit var skatīt visas Latvijas diskolfa laukumu karti: http://www.diskgolfs.info/p/diskgolfa-laukumi.html.

 Adrese: "Lettes", Indrānu pagasts, Lubānas novads, LV-4830

Tālrunis: +371 29164331 (Miķelis Gruzītis)

Tālrunis: +371 29169497 (Rolands Gruzītis, ja ārpus zonas - droši sūtiet sms!)

GPS: 56° 55' 52.0420998", 26° 48' 16.6140018

 

Informāciju apkopoja:

Tija Žvagina

Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Foto: diskgolfa groza paraugs.

Jaunākie notikumi

12
Apr
Sēde notiks videokonferences veidā Zoom platformā
Pirmdien, 12. aprīlī plkst. 14.00 notiks paplašināta Finanšu un attīstības komitejas sēde. Sēdē tiks izskatīti biznesa ideju konkursa "Sāc Lubānā 2021" pretendentu pieteikumi. Pavisam