Aktīvi un draudzīgi 1.oktobrī aizvadīta Senioru sporta diena. Sportisko pasākumu organizēja Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis, draudzīgu atbalstu pasākuma balvu nodrošināšanai sniedza Latvijas Sporta veterānu-senioru savienība un potenciālos dalībniekus aktīvi uzrunāja biedrība "Lubānas novada pensionāru biedrība "CERĪBA"". 

Pasākumā piedalījās aptuveni 16 viedā vecuma dalībnieki. Aktivitātes tika uzsāktas, veicot braucienu ar velosipēdiem pa Lubānas ielām, lai parādītu, ka Lubānas novada seniors ir aktīvs, spēcīgs un sportisks! Tālāk seniori varēja izvēlēties sev tīkamāko nodarbi- vai tā būtu vingrošana ar nūjām vai nūjošana dabas takā "Aiviekstes ozoli". Tāpat bija iespēja izmēģināt spēkus Lubānas novadā popularitāti iegūstošā diskgolfa disciplīnā, neizpalika arī iespēja Lubānas pilsētas kluba telpās spēlēt galda tenisu, novusu, badmintonu, šahu, dambreti un citas galda spēles.

Ja citas organizācijas atbalstu dažādām aktivitātēm sniedz tikai informatīvi, tad šoreiz esam saņēmuši patiešām skaistu un taustāmu atbalstu no Latvijas Sporta veterānu- senioru savienības, jo minētā organizācija nodrošināja Senioru sporta dienas dalībniekiem lieliskas dāvanas. Paldies par piemiņas medaļām, goda zīmēm, karodziņiem, somiņām, kas rotātas ar Latvijas simtgades zīmi. 

Kā saka Senioru sporta dienas galvenie organizatori un tiesneši Māris Valainis un Ansis Deksnis, patiesi izdevusies sportiska, pozitīviem mirkļiem bagāta diena. Kustībā ir dzīvība- uz tikšanos nākamajā Lubānas novada Senioru sporta dienā! 

Bildes no Seniora sporta dienas var redzēt ŠEIT.

 

Informāciju sagatavojusi:

Tija Žvagina

Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

 

 

Jaunākie notikumi

12
Apr
Sēde notiks videokonferences veidā Zoom platformā
Pirmdien, 12. aprīlī plkst. 14.00 notiks paplašināta Finanšu un attīstības komitejas sēde. Sēdē tiks izskatīti biznesa ideju konkursa "Sāc Lubānā 2021" pretendentu pieteikumi. Pavisam