Meirānos 19.oktobrī notika nūjošanas nodarbība, kas reizē bija arī pasākums Senioru sporta dienas atzīmēšanai. Sportisko pasākumu organizēja Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis, draudzīgu atbalstu pasākuma balvu nodrošināšanai tāpat kā Lubānā sniedza Latvijas Sporta veterānu-senioru savienība un potenciālos dalībniekus Meirānos aktīvi uzrunāja biedrība "Vienā soli". 

Pasākumā piedalījās vairāk kā desmit dalībnieki. Nūjošanas nodarbības laikā tika apgūtas nūjošanas pamatiemaņas, vienam tas bija jaunums, bet dažām esošo zināšanu nostiprināšana. Arī Meirānu puses ļaudīm tika dāvanas: piemiņas medaļas, goda zīmes, karodziņi, somiņas, kas rotātas ar Latvijas simtgades zīmi, no Latvijas Sporta veterānu- senioru savienības. 

Nūjošana tik ļoti gājusi meiraniešiem pie sirds, ka nākamā nūjošanas reize ar Māri Valaini jau šonedēļ, 24.oktobrī plkst.16:00. Visiem interesentiem tikšanās pie bijušās Meirānu dzelzceļa stacijas ēkas! Paldies biedrības "Vienā solī" pārstāvei Inai Bidiņai par palīdzību nodarbības organizēšanā un dalībnieku apzināšanā. 

 

Informāciju sagatavojusi:

Tija Žvagina

Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

 

 

Jaunākie notikumi

21
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
21.novembrī Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka ielā 12, 103.kabinetā

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

24
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Pieteikšanās no plkst.09:30 Lubānas pilsētas klubā. Papildus informācija pa t.26524369.