Velo orientēšanās “Lubānas rudens 2018” ir sacensības ar tūrisma un orientēšanās sporta elementiem, kuru pamatā ir fiziskās izturības un orientēšanās uzdevumu veikšana distancē ar velosipēdu.

Sacensībās būs šādas dalībnieku grupas:

  • Individuālās  dalībnieku grupa Nr. 1 (spēcīgie) līdz 25 -30 km – vīru (zēnu) 14+, dāmu (meiteņu) 14+;
  • Individuālās  dalībnieku grupas Nr. 2 (dabas baudītāji) līdz 15-20 km – vīru (zēnu) 14+, dāmu (meiteņu) 14+;
  • Komandas dalībnieki – bērni, kas jaunāki par 14 gadiem, startē kopā ar vecākiem vai vecāku pilnvarotu personu.

Ir iespēja aizņemties velosipēdu, bet to skaits ir ierobežots. Dalībnieka pieteikumu nosūtīt uz e-pastu maris.valainis@lubana.lv vai telefoniski līdz 2018.gada 2.novembrim plkst.17:00. Pieteikties sacensību dienā uz vietas būs iespējams, ja būs nodrošināts pašu inventārs, saskaņojot to iepriekš ar organizatoriem. Visiem dalībniekiem ir jāiepazīstas ar sacensību nolikumu. Pirms sacensībām dalībnieks apliecinās ar parakstu, ka sniegtā informācija par viņu ir patiesa un, ka dalībnieks ir iepazinies ar sacensību nolikumu.

Sacensību starts Baznīcas ielā 5, Lubānā plkst.11:00, reģistrēšanās no plkst.10:30. Papildus informācija un velosipēdu rezervācija, zvanot Mārim (t.26649344). Nolikumu skatīt ŠEIT.

Sacensības organizē Lubānas novada pašvaldība un biedrība "Aborieši". Aicinām izmanto izdevību sava velosipēda kārtīgai izkustināšanai pirms ziemas sezonas!

 

Informāciju sagatavojis:

Māris Valainis

Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators

 

Jaunākie notikumi

21
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
21.novembrī Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka ielā 12, 103.kabinetā

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

24
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Pieteikšanās no plkst.09:30 Lubānas pilsētas klubā. Papildus informācija pa t.26524369.