Lubānas novada iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz Sējas novada jauktā kora "Sēja" 15.gadu jubilejas koncertu "Ja saule tev sirdī", kas norisināsies 2.februārī plkst.18:00 Lubānas pilsētas klubā. Kora diriģents Ārijs Ādamsons, kormeistars Eduards Vācietis, koncertmeistars Austris Kalniņš, vokālā pedagoģe Ilze Latkovska. Ieeja uz pasākumu bez maksas.

Ko saka par sevi pats koris: "Mēs - jauktais koris Sēja - nākam no stipra novada, kura simbols ir dižais Sējas ozols. Pateicoties lielajam gribasspēkam un dziedāšanas priekam, ko smeļamies no sava dižozola mēs esam piedziedājuši vairākas koncertzāles gan Latvijā, gan ārpus tās. Esam guvuši atzinīgu starptautiskas žūrijas vērtējumu Ungārijā koru konkursā ”Vivace2007” , Vācijā, 6. starptautiskajā J. Brāmsa koru konkursā, kā arī starptautiskajā konkursā „Grand Prix of Choral Music” Grācā, Austrijā Čehija (Prāga), Starptautiskajā koru konkursā PRAGA CANTAT 2014 koris iegūst divus zelta diplomus un kausus, - zelts par katru kategoriju (tautas mūzika un jaukto koru kategorija), kā arī specbalva par labāko diriģenta sniegumu un specbalva par labāko dziesmas interpretāciju tautas mūzikā, - par "Līgo" izpildījumu. Tas ir tikai mūsu panākumu sākums!".

  
 
Informāciju publicēšanai sagatavojusi:
Tija Žvagina
Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
  
 

Jaunākie notikumi

12
Apr
Sēde notiks videokonferences veidā Zoom platformā
Pirmdien, 12. aprīlī plkst. 14.00 notiks paplašināta Finanšu un attīstības komitejas sēde. Sēdē tiks izskatīti biznesa ideju konkursa "Sāc Lubānā 2021" pretendentu pieteikumi. Pavisam