30.martā notikušajā Lubānas novada galda tenisa turnīrā piedalījās 13 dalībnieki. Turnīra mājvieta kā katru gadu bija Lubānas vidusskolas sporta zālē. Prieks par jauniešiem, kas šogad piedalījās turnīrā, gūstot lieliskus rezultātus, tas pierāda, ka treniņiem un prasmju regulārai uzlabošanai ir nozīme. Turnīrā 1.vietu ieguva Raivo Krusts, 2.vietu Dairis Kalniņš, 3.vietu Rūdolfs Galss.

Ko saka turnīra organizators un galvenais tiesnesis Māris Valainis: "Divu gadu laikā šis bija jau trešais galda tenisa turnīrs. Esmu patīkami pārsteigts un priecīgs, vērojot kā notiek izaugsme un attīstība šajā sporta veidā mūsu novadā. Ļoti liels prieks man ir par jaunajiem censoņiem, kuri pa šiem gadiem ir nonākuši turnīra tabulas augšgalā (Raivo Krusts,  Rūdolfs Galss ). Raivo pat pamanījās gāzt no troņa Lubānas galda tenisa karali Dairi Kalniņu. Pēc dalībnieku iniciatīvas šoreiz vērtējām arī komandu rezultātus un kopvērtējumā 1.vietu ieguva  komanda ZS “Vilces”, 2.vieta komanda “Sportā uz mūžu”, 3.vieta “SAC Latgale”. Paldies Lubānas vidusskolai par atvēlētajām telpām un inventāru, ZS "Vilces" par aizlienēto galdu un visiem dalībniekiem par atsaucību! Nākamais turnīrs paredzēts rudenī, turpinām trenēties!"

Sveicam uzvarētājus un uz tikšanos nākamajā galda tenisa turnīrā!

 

Informāciju publicēšanai sagatavojuši:

Tija Žvagina

Lubānas novada sabiedrisko attiecību speciāliste 

un

Māris Valainis

Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators

Jaunākie notikumi

27
Jūn
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā

28
Jūn
Broņislavas Martuževas Dzejas klēts
Broņislavas Martuževas fonds RAKSTĪTĀJA informē, ka projekta “PIE AVOTA IR JĀATGRIEŽAS. Veltījums

29
Jūn
Lubānas vidusskolas stadionā
Laipni aicināti 29.jūnijā plkst. 10.30 uz Lubānas novada atklāto turnīru ielu basketbolā. Reģistrēšanās līdz 28.jūnijam uz e-pastu sacensibas@lubana.lv. Visus aktīvistus aicinām

01
Jūl
Lubānā
Veicot apskati nepieciešams UZRĀDĪT: - derīgu atbilstošas kategorijas VADĪTĀJA APLIECĪBU; - tehnikas