21. jūnijā Lubānas novada jauniešu centrā tika aizvadīta smaržīga un garšīga pēcpusdiena. Lielāki un mazāki apmeklētāji cepa Jāņu picas. Svētku atmosfēru radīja lielā rosība un kņada, kā arī Līgo dziesmas, kuras skanēja starp smiekliem.

Atsaucība uz šo pasākumu bija ļoti liela, jo jauniešiem patika darboties virtuvē. Ikkatrs pielika roku pie picas, lai tā sanāktu īpaša. Sākumā kautrība spēlēja savu lomu, bet darbi ātri vien tika sadalīti. Viens mazgā, otrs griež, trešais kārto. Redzot, ka ir tik daudz interesentu, nācās gatavot divas picas, lai pietiktu visiem. Kamēr gardums cepās, tikmēr gaidāmais laiks tika pavadīts lietderīgi. Bija sagatavotas spēles saistībā ar Līgo un ēstgatavošanu. Vajadzēja atminēt pļavas augus un sakārtot uztura piramīdu. Vairāk šajās aktivitātēs iesaistījās meitenes, jo zināšanas bija noderīgas vainagu pīšanai. Lai process būtu saistošāks, picām tika izdomāti pat nosaukumi, tādi kā sierainā Līga un Jānis Uzkalniņš. Kopā būšanas brīdī tika stāstīti joki un dažādi smieklīgi atgadījumi. Visi ar nepacietību gaidīja pirmo picu, jo jauniešu centrā viss burvīgi smaržoja! Vislielākā sajūsma un prieks bija redzams, kad katrs nokoda kumosu no sava gabaliņa. Jaunieši bija tik priecīgi, jo kopā to paveica un pica izdevās ļoti garda!

Jāatgādina, ka jauniešu centrā vienmēr ir interesanti! Vasarā to apmeklē tuvāki un tālāki, ir pat ciemiņi no Rīgas un Tukuma. Ja pārņem garlaicība, atnāc un kopā uzspēlēsim kādu spēli! Tāpat notikumiem jauniešu centrā vari sekot līdzi Facebook lapā, Lubānas novada mājaslapā un  Instagram kontā @lubanasjauniesi. Lai krāsaina turpmākā vasara un tiekamies jauniešu centrā!

Una Ivanova

Jaunākie notikumi

18
Jūl
Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā
Zero waste stāstu pēcpusdiena. Loretas Māliņas pieredzes stāsti un padomi, kā un kāpēc mazināt plastmasas lietošanu ikdienā. Ieeja bez maksas.

19
Jūl
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Iedzīvotāji tiks pieņemti laika posmā no plkst.09:00-10:00 Lubānas novada pašvaldības

19
Jūl
Lubānas pilsētas klubs
Lubānā seminārs medniekiem 2019. gada 19. jūlijā plkst. 15.00 Medību trofeju izstādes Lubāna “Aiviekstes svētki – 2019” apmeklēšana Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā

23
Jūl
Lubānas jauniešu centrā
Ja vēlies radoši darboties, nāc uz Jauniešu centru. Mums ir savas idejas, bet varbūt TEV ir savas. Radīsim