Izrāde par Lubānu, tās dabu un meteoroloģiskajiem pētījumiem, ko daudzu gadu garumā veikusi lubāniete Marija Diliavka.

Izrādes aktieru lomās iejutīsies gan Lubānas amatierteātra aktieri, gan biedrības "Aborieši" dalībnieki. Izrādes forma būs pastaiga, kuras laikā izrādes skatītāji satiks izrādes varoņus un dabas iedvesmotus tēlus. Šai izrādei skatītāju skaits būs ierobežots, tādēļ plānotas vairākas izrādes. Ielūgumus uz izrādi iespējams rezervēt pa t. 26374962.

Izrādi veido: dramaturgs un režisors Jānis Balodis, režisora asistente Ilze Kraukle, izrādes muzikālo noformējumu veidos Andrejs Grimms un Paula Ābele, kostīmu konsultante Anna Aizsilniece, kustību konsultante Alise Putniņa. Izrādes tapšanā informatīvu atbalstu sniedz Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. 

 

Šo projektu palīdzēs realizēt un konsultēs fonds INITIUM, kas ir kopienas teātra metožu ieviesējs Latvijā un kopš 2018. gada projekta "Latvijas stāsti. Šekspīrs satiek Blaumani" ietvaros realizējis meistarklases dažādu valstu profesionāļu vadībā, kurās piedalījušies vairāk kā 100 Latvijas profesionālā teātra mākslinieki, amatierteātru režisori, pedagogi, folkloristi, antropologi un sociālie darbinieki. Šīs meistarklases apmeklēja arī Lubānas amatierteātra režisore Ilze Kraukle. 

 

 

Jaunākie notikumi

31
Okt
Lubānas pilsētas klubā
Ir pienācis rudens, bet vēlies vēl ziedēt? Kopā ar SANTU DĀVIDU izgatavosim lielformāta ziedus. Dalības maksa materiālu iegādei

11
Nov
Lubānas pilsētas klubā, Tilta ielā 14
DONORU DIENA 2020.gada 11.novembrī no plkst. 9:00 līdz 12:00 Lubānas pilsētas kluba telpās – Tilta ielā 14. Līdzi jābūt