Kā ik katru pavasari, atgiežoties mūsu spārnotajiem draugiem, aicinām Jūs uz putnu vērošanas dienām, kas šogad Lubāna ezera apkārtnē norisināsies 8. aprīlī!

Šajā dienā esam Jums sagatavojuši divas aktivitātes – tradicionālu putnu vērošanas ekskursiju ar autobusu apkārt Lubānam un putnu būrīšu darbnīcu ģimenēm pie Lubāna mitrāja informācijas centra.

Putnu vērošanas ekskursija apkārt Lubāna ezeram (ar autobusu)

Baudīsim pavasara putnu migrāciju un dabas liegumu Lubāna mitrājs. Vērosim zosis, bridējputnus un citus ar ūdeņiem saistītus putnus, kas būs sastopami malu malās. Tikšanās plkst. 9.00 Madonas Saieta laukumā, Madonā vai plkst. 9.25 Barkavas DUS. Nepieciešams laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, pusdienas un, ja ir, binoklis. Ekskursiju vadīs Andris Dekants. Atgriešanās Madonā ~ 15.00. Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās pa tel.: 29234956 vai lubanamitrajs@gmail.com (Ilze, Līga).

Putnu būrīšu darbnīca pie Lubāna mitrāja informācijas centra

Aicinām ģimenes ar bērniem uz putnu būrīšu darbnīcu! Būsim sagatavojuši materiālus, lai Jūs varētu izgatavot vislabāko putnu būrīti, ko novietot savā dārzā vai pagalmā! Darbošanās no plkst. 11.00 – 14.00 pie Lubāna mitrāja informācijas centra, Aiviekstes hidromezgls, Ošupes pagasts, Madonas novads. Būs iespēja sasildīties pie ugunskura un iestirpināties ar siltu tēju! Darbnīcu vadīs Dagnis Vasiļevskis. Ja iespējams, paņemiet līdzi āmuru!

Detalizēta informācija pa tālruni: 29234956 (Ilze, Līga) vai lubanamitrajs@gmail.com (Ilze, Līga).

Uz tikšanos dabā! 

 

Informāciju sagatavoja: 

Līga Jātniece

Lubāna mitrāja informācijas centra vadītāja

Jaunākie notikumi

21
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
21.novembrī Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka ielā 12, 103.kabinetā

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

24
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Pieteikšanās no plkst.09:30 Lubānas pilsētas klubā. Papildus informācija pa t.26524369.