Kā ik katru pavasari, atgiežoties mūsu spārnotajiem draugiem, aicinām Jūs uz putnu vērošanas dienām, kas šogad Lubāna ezera apkārtnē norisināsies 8. aprīlī!

Šajā dienā esam Jums sagatavojuši divas aktivitātes – tradicionālu putnu vērošanas ekskursiju ar autobusu apkārt Lubānam un putnu būrīšu darbnīcu ģimenēm pie Lubāna mitrāja informācijas centra.

Putnu vērošanas ekskursija apkārt Lubāna ezeram (ar autobusu)

Baudīsim pavasara putnu migrāciju un dabas liegumu Lubāna mitrājs. Vērosim zosis, bridējputnus un citus ar ūdeņiem saistītus putnus, kas būs sastopami malu malās. Tikšanās plkst. 9.00 Madonas Saieta laukumā, Madonā vai plkst. 9.25 Barkavas DUS. Nepieciešams laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, pusdienas un, ja ir, binoklis. Ekskursiju vadīs Andris Dekants. Atgriešanās Madonā ~ 15.00. Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās pa tel.: 29234956 vai lubanamitrajs@gmail.com (Ilze, Līga).

Putnu būrīšu darbnīca pie Lubāna mitrāja informācijas centra

Aicinām ģimenes ar bērniem uz putnu būrīšu darbnīcu! Būsim sagatavojuši materiālus, lai Jūs varētu izgatavot vislabāko putnu būrīti, ko novietot savā dārzā vai pagalmā! Darbošanās no plkst. 11.00 – 14.00 pie Lubāna mitrāja informācijas centra, Aiviekstes hidromezgls, Ošupes pagasts, Madonas novads. Būs iespēja sasildīties pie ugunskura un iestirpināties ar siltu tēju! Darbnīcu vadīs Dagnis Vasiļevskis. Ja iespējams, paņemiet līdzi āmuru!

Detalizēta informācija pa tālruni: 29234956 (Ilze, Līga) vai lubanamitrajs@gmail.com (Ilze, Līga).

Uz tikšanos dabā! 

 

Informāciju sagatavoja: 

Līga Jātniece

Lubāna mitrāja informācijas centra vadītāja

Jaunākie notikumi

12
Apr
Sēde notiks videokonferences veidā Zoom platformā
Pirmdien, 12. aprīlī plkst. 14.00 notiks paplašināta Finanšu un attīstības komitejas sēde. Sēdē tiks izskatīti biznesa ideju konkursa "Sāc Lubānā 2021" pretendentu pieteikumi. Pavisam