Vai esi gatavs savam šī pavasara sportiski azartiskajam piedzīvojumam?

Jau tikko kā bija nožuvuši pirmie ceļi un taciņas no pēdējiem ziemas sniegiem, malu malās varēja redzēt noilgojušos skrējējus un velobraucējus, kuri šķiet tā vien alkst pēc jaunās, sportiskās sezonas! Tā kā sportiskie gari jau ļoti laicīgi plāno savus sacensību grafikus, ar lielāku prieku izziņojam, ka ir sākusies pieteikšanās mūsu pavasara spraigākajam notikumam - piedzīvojumu sacensībām "Lubāna piedzīvojums 2018"!

Sacensību norisināsies 3.jūnijā plkst. 09:30, ŪTAC "Bāka" pie paša Lubāna ezera (GPS: X: 679850, Y: 6297250, Lat: 56.7843702, Lon: 26.9441132). Esam ieplānojuši jums varenu maršrutu, kurā jāveic 30 km ar velo, 20 km ar laivām un 7 km skrējienā! Tas būs azartisks izaicinājums, ko mest ikvienam, tomēr aicinām nenobīties no maršruta trases, jo piedzīvojumu esam veidojuši tā, lai ikvienam, kuram gribētos pakustināt asinis, būtu iespēja šo piedzīvojumu pievarēt! Sacensībās piedalās komandas divu cilvēku sastāvā, dalībnieku komandu grupas -Vīru, dāmu un jauktās.

Lai startētu piedzīvojuma sacensībās, ir jāizpilda elektroniskā dalībnieku anketa- ŠEIT līdz 2018. gada 27.maijam. Pēc aizpildītās anketas pasākuma organizatori ar Tevi sazināsies par inventāra izmantošanu sacensību dienā. Dalība sacensībās ir bez maksas, par to liels paldies jāsaka Latvijas Vides aizsardzības fondam.

Ja gadījumā, grūti izlemt, tad varbūt 2017. gada "Lubāna piedzīvojuma" sacensību foto atskats palīdzēs izlemt: https://www.youtube.com/watch?v=XHb9d916MdU&feature=youtu.be

Pirms piesakies, esi informēts un izlasi pasākuma nolikumu Piedzīvojuma sacensību nolikums 2018

Aiziet! Gaidām ikviena pieteikumus, lai arī šogad "Lubāna piedzīvojums 2018" pulcētu sportiskus, azartiskus, pozitīvus un uz piedzīvojumiem kārus dalībniekus. Ja rodas kādi jautājumi, droši zvani 26649344 (Māris) vai raksti e-pastu lubanamitrajs@gmail.com. Papildinoša informācija: www.lubanamitrajs.lv.

Pasākums tapis  „Lubāns Latvijai toreiz un tagad” projekta ietvaros ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, ko īsteno biedrība „Pie Kraujas” no Madonas novada kopīgi ar projekta partneriem – biedrībām „Aborieši” no Lubānas novada un „Lubāna vilnis” no Rēzeknes novada. Projekta mērķis ir Lubāna ezera kā dabas un kultūrvēsturiska mantojuma vērtības apzināšana un izcelšana, organizējot un veidojot pasākumus, kas balstās uz sabiedrības informēšanas, izglītošanas un sporta aktivitātēm.

 

Informāciju sagatavoja:

Ilze Sauša

Lubāna mitrāja informācijas centrs

Aiviekstes hidromezgls, Ošupes pagasts, Madonas novads

Tel.nr.: +37129234956

Jaunākie notikumi

12
Apr
Sēde notiks videokonferences veidā Zoom platformā
Pirmdien, 12. aprīlī plkst. 14.00 notiks paplašināta Finanšu un attīstības komitejas sēde. Sēdē tiks izskatīti biznesa ideju konkursa "Sāc Lubānā 2021" pretendentu pieteikumi. Pavisam