Aktuālie pasākumi oktobrī un novembrī:

  • no 17.oktobra tiek organizētas nodarbības Smilšu spēles terapijā. Bērniem ar izglītības iestāžu ieteikumu un sociālā dienesta lēmumu nodarbības ir bez maksas. Smilšu spēles terapeite – Inese Kolneja.
  • 9.novembrī plkst.10:00 pirmā nodarbība vecākiem ciklā „Bērnu emocionālā audzināšana”. Lūgums pieteikties vecākiem, kuri audzina bērnus līdz skolas vecumam. Nodarbības vadīs Lidija Mičule.
  • 13.novembrī plkst.15:00 pirmā nodarbība vecākiem, kuri ģimenē audzina pusaudzi vecumā no 10 – 17 gadiem nodarbību ciklā “Ceļvedis, audzinot pusaudzi”. Nodarbības vadīs Vēsma Masa.
  • Lubānas novada Sociālajā dienestā iespējams saņemt psiholoģes Evitas Petručenas konsultācijas.

Nodarbības un konsultācijas notiek „Atbalsta centrā ģimenēm ar bērniem” Oskara Kalpaka ielā 12, Lubānā, 3. stāvā. Uz nodarbībām un psihologa konsultācijām lūgums pieteikties pie sociālās darbinieces ar ģimenēm un bērniem Vēsmas Masas (t.20275661).

Lubānas novada Sociālais dienests atgādina, ka:

  • trūcīgas ģimenes (personas)statuss pienākas ģimenēm (personām), kurām ienākumi uz vienu ģimenes locekli nepārsniedz 128,06 EUR;
  • maznodrošinātas ģimenes (personas) statuss pienākas ģimenēm (personām), kurām ienākumi uz vienu ģimenes locekli ir līdz 185,00 EUR.

Trūcīgajām un maznodrošinātajām ģimenēm (personām) sociālajā dienestā pienākas pārtikas preču pakas (2 pakas 3 mēnešos), ģimenēm ar bērniem arī higiēnas un saimniecības preču pakas (1 paka 3 mēnešos bērnam līdz 17 gadu vecumam), individuālo mācību piederumu komplekts (viens komplekts gadā katram bērnam vecumā no 5 – 16 gadiem).

Speciālistu konsultācijas 2019.gada janvārī:

2019.gada 18.janvārī Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu konsultācijas bērniem līdz 18 gadu vecumam. Būs iespējams saņemt acu ārsta un fizikālās terapijas un rehabilitācijas (bērniem ar stājas problēmām) konsultācijas. Pieteikties pie sociālās darbinieces Vēsmas Masas pa t. 20275661.

Lūgums vecākiem, kuriem bērni tika pierakstīti pie acu ārsta uz konsultāciju un netika 17. oktobrī, atzvanīt sociālajai darbiniecei un informēt, vai pieraksts vēl ir spēkā. 

 

Informāciju sagatavojusi:

Vēsma Masa

Lubānas novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece 

 

 

Jaunākie notikumi

Nav nākamo pasākumu!