Lubānas novada pašvaldība bija pieteikusi Atvadu namu skatei „Gada labākā būve Latvijā 2018“ kategorijā Publiskā jaunbūve. Skate „Gada labākā būve Latvijā 2018“ ir vienīgā Latvijas būvniecības nozares 20 sabiedrisko organizāciju organizētā skate mūsu valstī. Skates mērķis ir veicināt būvniecības procesa kvalitāti, nosakot un popularizējot labākās būves un labās prakses piemērus būvniecības procesā Latvijā un ārzemēs 2018. gadā, veicināt  profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti nozarē, izteikt atzinību un motivēt nozares pārstāvjus profesionāliem izaicinājumiem akcentējot būvniecības procesa gala rezultātu – būvi.

Atvadu namu augstu novērtējuši 50 eksperti, kurus darbam žūrijā ir deleģējušas 26 valsts un būvniecības nozares sabiedriskās organizācijas. Ēka tika labi novērtēta un izdevās iekļūt finālā, kopā finālā izvirzītas 5 publiskās jaunbūves. Esam ieguvuši Atzinību, bet arī tas, ņemot vērā daudzo pieteikumu skaitu un to, ka Atvadu nams bija vienā kategorijā ar daudzām funkcionāli sarežģītām un lielapjoma ēkām, ir lielisks sasniegums.

Atvadu nama projekta autors: SIA “MAAJA skan” (arhitekte/konstruktore Vita Škapare), galvenais būvuzņēmējs: PS “A.A. & būvkompānijas”, būvuzraugs: Gints Stērninieks.

 

Informāciju publicējusi:

Tija Žvagina

Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Fotogrāfijas autore: Annija Jace

 

 

Jaunākie notikumi

05
Jūn
Jauniešu centrs aicina uz skrējienu pa Lubānu
Pieteikšanās līdz 3. jūnijam. Plašāka informācija, pieteikšanās sacensībām: https://ieej.lv/3HsqW

04
Jūl
Lubānas pilsētas estrādē

25
Jūl
Lubānas pilsētas estrādē

25
Jūl
Lubānas Jaunajos kapos