Lubānas novada pašvaldība bija pieteikusi Atvadu namu skatei „Gada labākā būve Latvijā 2018“ kategorijā Publiskā jaunbūve. Skate „Gada labākā būve Latvijā 2018“ ir vienīgā Latvijas būvniecības nozares 20 sabiedrisko organizāciju organizētā skate mūsu valstī. Skates mērķis ir veicināt būvniecības procesa kvalitāti, nosakot un popularizējot labākās būves un labās prakses piemērus būvniecības procesā Latvijā un ārzemēs 2018. gadā, veicināt  profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti nozarē, izteikt atzinību un motivēt nozares pārstāvjus profesionāliem izaicinājumiem akcentējot būvniecības procesa gala rezultātu – būvi.

Atvadu namu augstu novērtējuši 50 eksperti, kurus darbam žūrijā ir deleģējušas 26 valsts un būvniecības nozares sabiedriskās organizācijas. Ēka tika labi novērtēta un izdevās iekļūt finālā, kopā finālā izvirzītas 5 publiskās jaunbūves. Esam ieguvuši Atzinību, bet arī tas, ņemot vērā daudzo pieteikumu skaitu un to, ka Atvadu nams bija vienā kategorijā ar daudzām funkcionāli sarežģītām un lielapjoma ēkām, ir lielisks sasniegums.

Atvadu nama projekta autors: SIA “MAAJA skan” (arhitekte/konstruktore Vita Škapare), galvenais būvuzņēmējs: PS “A.A. & būvkompānijas”, būvuzraugs: Gints Stērninieks.

 

Informāciju publicējusi:

Tija Žvagina

Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Fotogrāfijas autore: Annija Jace

 

 

Jaunākie notikumi

26
Sep
Meirānu tautas namā
Tradīciju kopa “Sietiņš’’ aicina uz Rotaļu pēcpusdienu Miķeļdienu gaidot

26
Sep
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā

27
Sep
Lubānas pilsētas klubā
Filma vēsta par kādu izklaidīgu stārķi, kurš ir sajaucis adreses un aiznesis lācim pandu mazuli.

28
Sep
Lubānas pilsētas centra laukumā
Plkst. 9.00 Lubānas centrā ANDELĒŠANĀS ar ēdamām un dzeramām lietām, kājās un mugurā velkamām - lieliem un