Laikā no 25.februāra līdz 3.martam Vidzemes plānošanas reģions organizēja Vidzemes inovāciju nedēļu, kuras laikā notika dažādi semināri, izglītojoši pasākumi. Lubānas novadā šajā laikā tika izsludināts biznesa ideju konkurss “Sāc Lubānā 2019”. Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros Vidzemes plānošanas reģions izveidoja izstādi par Vidzemes inovatīvajiem uzņēmumiem, šo uzņēmumu vidū iekļauta arī VAS “Latvijas valsts meži” kokaudzētava “Podiņi”.

Vidzemes plānošanas reģiona rīkotās Inovāciju izstādes mērķis ir iepazīstināt plašāku sabiedrību ar Vidzemē radītām inovācijām un inovatīviem uzņēmumiem, un iedvesmot inovāciju radīšanai arī citus. Izstādē apskatāmas 24 inovācijas 24 uzņēmumos 17 Vidzemes pašvaldībās. Izstāde tapusi ar pašvaldību, tajā skaitā Lubānas novada pašvaldības, finansiālu atbalstu.

Nu izstāde atceļojusi uz Lubānu, kā pirmo pilsētu pēc Valmieras, kurā tā tika atklāta! Izstāde izvietota Lubānas pilsētas kluba foajē līdz 23.aprīlim, ņemot vērā izstādes 9 stendu lielo formātu un citu pašvaldības telpu ietilpību un pašreizējo noslodzi. Lubānas pilsētas klubs inovāciju izstādes apskatei būs atvērts laikā, kad tajā norisināsies publiskie pasākumi, kā arī 3 trešdienas: 3., 10. un 17.aprīlī no plkst.9:00 līdz 18:00. Interesentus, kam norādītie izstādes apskates laiki nav piemēroti, lūdzam sazināties ar Lubānas kultūras nama direktori Velgu Puzuli (tālrunis 26594314), lai vienotos par citu laiku.

Aicinām izmantot izdevību un apskatīt Vidzemes inovatīvos uzņēmumu, priecāties par mūsu novada pārstāvi kokaudzētavu “Podiņi” un visiem pārējiem, arī Madonas novada uzņēmumiem. Varbūt atklāsiet kādu jaunu un pārsteidzošu pakalpojumu vai produktu, ko ražo tepat Vidzemē!

 

Informāciju publicēšanai sagatavojusi:

Tija Žvagina

Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Jaunākie notikumi

02
Jūl
Piektdien, 2. jūlijā Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu