Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2020. gada pavasara uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai. Un jaunu dalībnieku uzņemšana sākas arī LIAA Madonas biznesa inkubatorā.

No 2020. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas un pirmsinkubācijas programmās:

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Programma ilgs sešus mēnešus un tās laikā dalībnieki saņem visu nepieciešamo (semināri, lekcijas, mentorings) savas idejas attīstīšanai. Izklausās interesanti? Vairāk par programmu uzzini šeit ? https://ej.uz/magneticPINK

Laura Nikolovska kafejnīcas “Kūku feja” Madonā īpašniece: “Pirmsinkubācija deva nepieciešamās zināšanas sava uzņēmuma izveidei. Pirmsinkubācijas grupa un visa inkubatora kopiena kļuva par ļoti nozīmīgiem uzņēmējdarbības kontaktiem – pirmie, atbalstošākie un uzticamākie sadarbības partneri. Tagad izvirzīts nākamais mērķis – startēt konkursā uz inkubācijas programmu. Savas kūkotavas atvēršana, bija lēciens jaunajā un nezināmajā, bet ar zināšanām un atbalstošiem cilvēkiem tas ir izdevies.”

Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, kā arī iekārtu un izejmateriālu izmaksu segšanai. Inkubācijas atbalstu var saņemt komersanti, kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Izklausās interesanti? Vairāk par programmu uzzini šeit ? https://ej.uz/magneticINK

Jurģis Zvirgzdiņš SIA “Cesvaines vīns” vadītājs: “Inkubācijas grantu programma, biznesa kontakti un mentori jaunajam uzņēmējam ir milzīgs atbalsts. Konsultācijas un ikgadējā mērķu izvērtēšana liek nepārtraukti fokusēties un paturēt prātā, kas ir svarīgākais, izvirzīt prioritātes, un saprast, kādi ir nākamie soļi, lai palielinātu uzņēmuma apgrozījumu, ieietu eksporta tirgos un neapstātos pie sasniegtā. Manam uzņēmumam LIAA Madonas biznesa inkubators ir bijis ievērojams atbalsts attīstības lēcienam.”

Pieteikumus pirmsinkubācijai un inkubācijai varēs iesniegt klātienē LIAA Madonas biznesa inkubatorā, Blaumaņa ielā 3, Madonā, kā arī elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz liaa@liaa.gov.lv (edoc iesniegšanas termiņa laika zīmogs – līdz plkst. 23:59).

LIAA Madonas biznesa inkubatorā šobrīd darbojas 28 inkubācijas programmas dalībnieki un 20 pirmsinkubācijas ideju autori.  Inkubācijas dalībnieki no Madonas eksportē uz 11 valstīm gan Eiropā, gan ārpus tās un to kopējais apgrozījums ir vairāk nekā 3,5 milj. EUR gadā. LIAA Madonas biznesa inkubatora dalībnieki iesnieguši vairāk nekā 180 granta pieprasījumi, kas palīdzējis attīstīt ražotnes, iegādāties aprīkojumu un iekārtas. Uzņēmēji saņem atbalstu telpu nomai un grāmatvedības pakalpojumiem, kā arī zīmola izstrādei, mārketingam un pat investīciju plāna izveidei. Inkubators pagājušajā gadā organizējis 63 pasākumus, konsultācijas un biznesa apmācības, kurās piedalījušies gan inkubatora dalībnieki, gan citi reģiona uzņēmēji un interesenti.  

Pašlaik LIAA Biznesa inkubatoros kopumā ir 701 dalībnieks - biznesa ideju autors vai uzņēmums. No tiem 249 pirmsinkubācijas programmā pārbauda savas biznesa idejas dzīvotspēju un 452 dalībnieki ir inkubācijas programmā. LIAA biznesa inkubatori var sniegt neatsveramu atbalstu Tava uzņēmuma izaugsmes lēcienam...

Papildu informācija: LIAA Madonas biznesa inkubatorā Blaumaņa ielā 3, Madonā; madona@liaa.gov.lv; Tālrunis: +371 62400907

Jaunākie notikumi

26
Apr
Sēde notiks videokonferences veidā Zoom platformā

02
Jūl
Piektdien, 2. jūlijā Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu