Valsts SIA „Autotransporta direkcija” (turpmāk Direkcija) saņemta Vidzemes plānošanas reģiona 2020. gada 21. jūlija vēstule Nr. 5.1/395 (Direkcijā reģistrēta ar 6.7/1001/2020/SAN), ar kuru, ņemot vērā iedzīvotāju ierosinājumu, tiek lūgts otrdienās, ceturtdienās un sestdienās atjaunot uz ārkārtas situācijas laiku slēgto maršruta Nr. 6997 Madona-Zvidziena-Lubāna reisu Nr. 05 plkst. 15:00 no Madonas AO, jo tas nepieciešams Meirānu Kalpaka pamatskolas skolēniem un skolotājiem, kā arī pasažieriem, kas pēc Madonas un Lubānas apmeklējuma vēlas atgriezties mājās.

Informējam, ka iedzīvotāja ar šādu lūgumu bija vērsusies arī Direkcijā, uz ko sniedzām atbildi, ka reiss pašlaik tiek izpildīts pirmdienās, trešdienās un piektdienās, savukārt otrdienās, ceturtdienās un sestdienās reiss ir slēgts līdz 31. augustam. Ņemot vērā, ka augustā mācības Meirānu Kalpaka pamatskolā nenotiek, Direkcija noraidīja iepriekš minētā reisa atjaunošanu pilnā apmērā. Ja mācību process 1. septembrī atsāksies ar nodarbībām klātienē, reiss tiks atjaunots.               

 

Valdes loceklis
M.Jaunups

Jaunākie notikumi

30
Sep
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā, Lubānā, Tilta ielā 11
Kārtējā domes sēde notiks 30.09.2020. plkst. 14.00. Darba kārtībā jautājumi: 1. Par zemes ierīcības projekta izstrādes nosacījumu izsniegšanu nekustamā īpašuma Vijas sadalei 2. Par telpu

03
Okt
Lubānas pilsētas klubā
Akcija noritēs vienlaicīgi 5 pilsētās Latvijā: Baldonē, Garkalnē, Līgatnē, Lubānā, Rendāun

03
Okt
Visagala kapsēta

03
Okt
Meirānu tautas namā
Viesos saksofona virtuozs Arnis Graps Ieejas maksa 3 EUR, skolēniem 1 EUR