Šīs vasaras izskaņā noslēdzās Lubānas novada atklātais čempionāts futbolā (7:7), kurā piedalījās 5 komandas. Četras komandas no Lubānas - "Katastrofa", "Požarka", "Traktors", "Lubāna" un viena komanda no Madonas - "Kaukāza gūstekņi". Sacensības organizēja Lubānas novada pašvaldība, galvenais tiesnesis Uģis Meiers. 

 

Futbola komanda "Lubāna". Foto no Uģa Meiera personīgā arhīva.

Čempionātā pārliecinoši uzvarēja futbola komanda “Lubāna”, nezaudējot nevienu no 12 spēlēm, ar astoņām uzvarām un četriem neizšķirtiem (28 punkti) un visā čempionātā neiegūstot nevienu soda kartīti. Rezultatīvākie spēlētāji: Atis Noviks (12 vārtu guvumi), Deniss Tuleiko (8 vārtu guvumi), Artis Treknais un Guntars Čoders katrs ar 4 vārtu guvumiem.

Sīvākās sacensības notika par 2.-4. vietu. Komanda “Kaukāza gūstekņi” no Madonas ar sešām uzvarām, pieciem zaudējumiem un vienu neizšķirtu (19 punkti) čempionātā ieguva otro vietu. Madoniešu rezultatīvākie spēlētāji: Arvis Aizsilnieks (12 vārtu guvumi) un Daniels Veļičko (5 vārtu guvumi).

Spraiga cīņa notika starp trešās un ceturtās vietas ieguvējiem “Traktoru” no Lubānas ar piecām uzvarām, četriem zaudējumiem un 3 neizšķirtām spēlēm (18 punkti), un “Požarku” no Lubānas, kas čempionātā uzvarēja piecās spēlēs, neizšķirts – 2 spēlēs, zaudēts – 5 spēlēs (17 punkti). Komandas “Traktors” rezultatīvākie spēlētāji: Magnuss Mūkins (13 vārtu guvumi) un Deivo Mūkins (5 vārtu guvumi). Vienā no spēlēm komandas spēlētājs Ģirts Žeiers saņēma sarkano kartīti. “Požarkas” rezultatīvākie spēlētāji: Andris Kellijs (7 vārtu guvumi) un Jānis Sēbriņš (7 vārtu guvumi). Asā spēlē komandas spēlētājs Māris Kellijs saņēma sarkano kartīti.

Piekto vietu ieguva Lubānas komanda “Katastrofa” ar vienu uzvaru un vienpadsmit zaudējumiem, kopā iegūstot 3 punktus. Komandas rezultatīvākie spēlētāji bija Jānis Šķēls (6 vārtu guvumi) un Dāvis Caunītis (3 vārtu guvumi).

Sacensību uzvarētājas komandas (1.-3. vietas) tika apbalvotas ar medaļām un diplomiem, kā arī tika apbalvots rezultatīvākais spēlētājs – Magnuss Mūkins, labākais vārtsargs – Ņikita Kuzņicovs un vērtīgākais spēlētājs - Atis Noviks.

Plašāka informācija: www.futbols.tk

Jaunākie notikumi

12
Apr
Sēde notiks videokonferences veidā Zoom platformā
Pirmdien, 12. aprīlī plkst. 14.00 notiks paplašināta Finanšu un attīstības komitejas sēde. Sēdē tiks izskatīti biznesa ideju konkursa "Sāc Lubānā 2021" pretendentu pieteikumi. Pavisam