Šīs vasaras izskaņā noslēdzās Lubānas novada atklātais čempionāts futbolā (7:7), kurā piedalījās 5 komandas. Četras komandas no Lubānas - "Katastrofa", "Požarka", "Traktors", "Lubāna" un viena komanda no Madonas - "Kaukāza gūstekņi". Sacensības organizēja Lubānas novada pašvaldība, galvenais tiesnesis Uģis Meiers. 

 

Futbola komanda "Lubāna". Foto no Uģa Meiera personīgā arhīva.

Čempionātā pārliecinoši uzvarēja futbola komanda “Lubāna”, nezaudējot nevienu no 12 spēlēm, ar astoņām uzvarām un četriem neizšķirtiem (28 punkti) un visā čempionātā neiegūstot nevienu soda kartīti. Rezultatīvākie spēlētāji: Atis Noviks (12 vārtu guvumi), Deniss Tuleiko (8 vārtu guvumi), Artis Treknais un Guntars Čoders katrs ar 4 vārtu guvumiem.

Sīvākās sacensības notika par 2.-4. vietu. Komanda “Kaukāza gūstekņi” no Madonas ar sešām uzvarām, pieciem zaudējumiem un vienu neizšķirtu (19 punkti) čempionātā ieguva otro vietu. Madoniešu rezultatīvākie spēlētāji: Arvis Aizsilnieks (12 vārtu guvumi) un Daniels Veļičko (5 vārtu guvumi).

Spraiga cīņa notika starp trešās un ceturtās vietas ieguvējiem “Traktoru” no Lubānas ar piecām uzvarām, četriem zaudējumiem un 3 neizšķirtām spēlēm (18 punkti), un “Požarku” no Lubānas, kas čempionātā uzvarēja piecās spēlēs, neizšķirts – 2 spēlēs, zaudēts – 5 spēlēs (17 punkti). Komandas “Traktors” rezultatīvākie spēlētāji: Magnuss Mūkins (13 vārtu guvumi) un Deivo Mūkins (5 vārtu guvumi). Vienā no spēlēm komandas spēlētājs Ģirts Žeiers saņēma sarkano kartīti. “Požarkas” rezultatīvākie spēlētāji: Andris Kellijs (7 vārtu guvumi) un Jānis Sēbriņš (7 vārtu guvumi). Asā spēlē komandas spēlētājs Māris Kellijs saņēma sarkano kartīti.

Piekto vietu ieguva Lubānas komanda “Katastrofa” ar vienu uzvaru un vienpadsmit zaudējumiem, kopā iegūstot 3 punktus. Komandas rezultatīvākie spēlētāji bija Jānis Šķēls (6 vārtu guvumi) un Dāvis Caunītis (3 vārtu guvumi).

Sacensību uzvarētājas komandas (1.-3. vietas) tika apbalvotas ar medaļām un diplomiem, kā arī tika apbalvots rezultatīvākais spēlētājs – Magnuss Mūkins, labākais vārtsargs – Ņikita Kuzņicovs un vērtīgākais spēlētājs - Atis Noviks.

Plašāka informācija: www.futbols.tk

Jaunākie notikumi

21
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
21.novembrī Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka ielā 12, 103.kabinetā

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

25
Nov
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā