SIA “Demarsch” sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras RietumZemgales nodaļu, 31.martā, Rēzeknē, organizē bezmaksas mācības maziem un vidējiem uzņēmumu vadītājiem.

Mācību rīkotāji ar šo pasākumu vēlas uzņēmumu vadītājiem saprotami izskaidrot dažādus aspektus, kas saistīti ar vides politiku, ar ko būtu jāsāk, ja uzņēmuma vēlme ir ieviest vides politikas pamatprincipus ilgtermiņā.

Apmācību ieguvums:

1) zināšanas par ieguvumiem, ko dod vides pārvaldības īstenošana MVU uzņēmumā, kā ieviest un realizēt uzņēmuma ikdienā vides politiku;

2) padomi, uzņēmumiem kā padarīt efektīvākus uzņēmējdarbības procesus un ietaupīt resursus (arī finansiāli ieguvumi);

3)  apliecinājums par mācību apgūšanu.

Apmācību mērķauditorija: Uzņēmuma augstākā un vidējā līmeņa vadītāji vai tie, kas plāno un atbild par vides pārvaldību uzņēmumos.

Apmācības vadīs:

1) SIA “EKODOMA” vadošie un sertificētie energoauditori un projektu vadītāji. Speciālisti ar 10 gadu pieredzi energoapgādes un enerģijas monitoringa jomā, iekštelpu klimata jautājumos un atjaunojamo energoresursu izmantošanas jomā.

·     2) SIA “DEMARSCH” apmācību treneri ar 10 gadu pieredzi zināšanu un prasmju attīstību treniņos.

Mācības notiks Rēzeknes pilsētas Domē, Atbrīvošanas aleja 93. Plkst. 11.00 (ierašanās no plkst. 10.45)

Interesentus līdz 2016. gada 30.martam lūdzam reģistrēties mājas lapā videspolitika.lv vai sūtot e-pastu – demarsch@demarsch.lv

Ielūgums

Programma

Jaunākie notikumi

19
Nov
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Pieņemšanas laiks no plkst.10:00-12:00, Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkas 1.stāva

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

24
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Pieteikšanās no plkst.09:30 Lubānas pilsētas klubā. Papildus informācija pa t.26524369.