Lielā Talka šogad notiks 23. aprīlī. Pasākuma ideja ir balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu.

Katru gadu Lielā Talka izvirza noteiktu vadmotīvu, lai aicinātu sabiedrību pievērst uzmanību tam, cik ļoti ir saistīta mūsu ikdienas rīcība ar vidi un tās veselību. Šā gada vadmotīvs – “Latvijai BŪT zaļai!”. Projekta mērķis ir līdz 2018. gadam, Latvijas 100. dzimšanas dienai, padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē – dot iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudināt iedzīvotājus pašiem labiekārtot apkārtni un rūpēties par vidi. 

Talkotāji 23. aprīlī aicināti tikties pie Lubānas pilsētas kluba plkst. 9.00, kur tiks izsniegti cimdi un maisi. Jāpiebilst, ka cimdu skaits ir ierobežots, tāpēc, lūgums, iespēju robežās ņemt līdzi savus cimdus, kā arī grābekļus un citus darbarīkus.

Lielās Talkas dienā paredzēts sakopt pilsētas estrādi, parku, ceļmalas, Lubānas meža malu, kā arī iestādīt kokus gar kapu malu un Aiviekstes krastu.

Plkst. 12.00 skvēriņā pie pilsētas kluba visi talkas dalībnieki tiek aicināti uz garšīgu talkas zupu.

Lubānas evanģēliski luteriskās baznīcas draudze un mācītājs Reinis Bikše aicina piedalīties baznīcas teritorijas sakopšanā, bēniņu iztīrīšanā un muižas apkārtnes sakopšanā.

Biedrība „Vecais Ceplis” aicina uz talku pie Jāņa Zābera muzeja „Vecais Ceplis”, lai sakoptu un labiekārtotu muzeja apkārtni. Pēc talkas visi talkotāji varēs baudīt uz ugunskura vārītu zupu.

Skolēni talkos 22. aprīlī un sakops savas skolas apkārti.

Lūgums ikvienam sakopt arī savus īpašumus un teritorijas. 

Par pēc talkas maisu novietošanas vietām sazināties ar Tamāru Tiltiņu pa tālr. 26352423

 

Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Renāte Vigupe

 

Jaunākie notikumi

02
Jūl
Piektdien, 2. jūlijā Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu