Lubānas novada jauniešu centrs šī gada "Aiviekstes Svētkos" piedāvāja ko pilnīgi jaunu un nebijušu - jauniešu koncertu "Jaunieši-jauniešiem". Koncerta norises vieta – telts pie Lubānas kultūras nama. Radoši izdekorēta, skaisti iekārtota un gaiša - tā viesmīlīgi gaidīja koncerta apmeklētājus.

Koncertā piedalījās 13 Lubānas jaunieši un viena viesu grupa no Gulbenes. Koncertam tik profesionālu un kvalitatīvu skanējumu palīdzēja piešķirt skaņu un gaismu operators Aigars Šķēls, bez kura klātbūtnes koncerts nebūtu izdevies tik skanīgs. Pasākumam tika piesaistīta arī režisore Inese Zīle, kas visa mēneša garumā strādāja ar Lubānas jauniešiem - pasākuma vadītājiem. Ieguldītais darbs pilnībā attaisnojās krāšņajā un enerģiskajā koncertā.

Pasākuma vadītāji - Rebeka Birziņa un Uģis Mihelsons atraktīvi un raiti pieteica grupu pēc grupas, iepazīstinot publiku gan ar jauno mākslinieku sapņiem un mērķiem, gan īsumā izstāstot katra mākslinieka darbības vēsturi. Kā pirmie uz skatuves kāpa duets "Žigubigulē" (Una Ivanova un Rihards Kaņepe) ar dziesmām "Starp divām saulēm" un "Pāriet bailes".

Lubāniešiem jau labi pazīstamā dziedātāja Ilva Ozolniece, kas savas prasmes dziedāt vēl nesen pilnveidoja vērienīgajā vasaras mūzikas projektā "Satikšanās mūzikā", klausītājus pārsteidza ar skaisto un ļoti sarežģīto dziesmu "Kafijas krūze" un enerģisko "Kur milzu kalni liekas mazi", (sadarbībā ar grupu "Sokrata brīvdienas"). Gulbenes grupa "DATL", kurā pie instrumentiem bija ne tikai puisis, bet arī visas trīs grupā esošās meitenes, pierādīja, ka arī jaunajai muzikālajai paaudzei ir lielisks potenciāls. "DATL" izpildīja grupas "Līvi" dziesmu "Zīlīte" un Dona "Dieviņš".

Drosmīgākā no visiem (jo uz skatuves kāpa pilnīgi viena) - Agnese Šķēle dziedāja dziesmu "Silence". Alma Elīze Ezeriņa un Loreta Māliņa uzstājās ar "Jātnieku" dziesmu "Balle baložos". Māsas Margota un Diāna Ozoliņas ar Katy Perry dziesmu "Roar" un Prāta Vētras, Musiqq "Debesis iekrita Tevī". Pasākumu lieliski papildināja vokāli instrumentālā grupa "Sokrata Brīvdienas" ar "Līvu" "Elektriskā zivs" un Imanta Babītes "Maija".

Pasākuma noslēgumā visi dalībnieki vienojās perkusiju orķestrī pie grupas "Līvi" dziesmas "Kādā brīnišķā dienā". Dzirkstošs prieks virmoja publikā un sajūsma par labi padarīto darbu visos dalībniekos.

Paldies visiem jauniešiem, kas negurstoši piedalījās koncerta organizēšanā – Zandai Kočānei, Ancei Stafeckai un Kristīnei Krēsliņai. Paldies Lubānas novada pašvaldībai par lielisko telti un atbalstu tās uzcelšanā. Lubānas jaunieši cer, ka šis pasākums varētu izvērsties par lielisku tradīciju "Aiviekstes svētku" ietvaros.

Foto no jauniešu koncerta pieejams šeit

 

Jaunatnes lietu speciāliste Linda Pomere

Jaunākie notikumi

26
Apr
Sēde notiks videokonferences veidā Zoom platformā

02
Jūl
Piektdien, 2. jūlijā Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu