1. oktobrī, sestdienā, plkst. 18.00 ūdenstūrisma attīstības centrā BĀKA, Rēzeknes novada Gaigalavas pagastā notiks noslēguma pasākums tūrisma akcijai "Lubāna ezera noslēpumi 2016". Uz pasākumu aicināts ikviens, kurš piedalījās akcijā un šovasar apceļoja Lubāna ezera apkārtni. 

Akcija turpināsies līdz 1. oktobrim, tāpēc nekas vēl nav nokavēts – priekšā ir vairākas rudenīgi siltas septembra nedēļas, lai atklātu Lubāna ezera noslēpumus un iepazītu plašo tūrisma piedāvājumu Latvijas lielākā ezera apkārtnē, kas, citu starpā, ir arī pirmā akmens laikmeta cilvēku apdzīvotā vieta Baltijā pēc ledus atkāpšanās, savukārt šobrīd var lepoties ar dabas lieguma statusu un īpaši draudzīgu teritoriju putnu vērošanai – te mīt vairāk nekā 250 putnu sugas.

Tūrisma akcijas laikā no 2016. gada 1. maija līdz 1.oktobrim ceļotājiem ir iespēja apmeklēt 26 tūrisma objektus un saimniecības sešu pašvaldību teritorijā ap Lubāna ezeru. Kopā ar akcijas bukletu katrs ceļotājs saņem Dalībnieka karti, kurā jāsavāc pieci paraksti no apmeklēto tūrisma objektu saimniekiem. Ja izdodas apmeklēt 10 akcijas objektus, tad var aizpildīt divas Dalībnieka kartes – būs divreiz lielāka iespēja laimēt kādu no balvām, jo akcijas noslēguma pasākumā 1. oktobrī notiks 30 tūrisma uzņēmēju un pašvaldību sarūpēto balvu izloze.

Jāatzīmē, ka aizpildītās Dalībnieku kartes var ņemt līdzi uz pasākumu, iesūtīt pa pastu (Akcijai ""Lubāna ezera noslēpumi 2016", Saieta laukums 1, Madona, LV-4801), atsūtīt uz e-pastu tic@madona.lv vai arī atstāt kādā no četriem objektiem: Lubāna mitrāja informācijas centrā, Lubānas tūrisma informācijas un amatnieku centrā, Varakļānu muižas pilī vai ūdenstūrisma centrā BĀKA.

Akcijas noslēguma pasākuma laikā 1. oktobrī BĀKĀ uzklausīsim tūrisma saimniecību īpašnieku stāstus par dzīvi "tūrismā", cienāsimies ar zivju zupu, klausīsimies pašdarbnieku koncertu, sagaidīsim jautros pārsteigumus un dalīsimies iespaidos par šīs vasaras piedzīvojumiem pie Lubāna ezera, kā arī, protams, izlozēsim 30 veiksminiekus, kuri saņems akcijas tūrisma objektu saimnieku un organizatoru sarūpētās balvas.

Plašāk par tūrisma akciju un apceļošanas vietām lasīt šeit*

Līdzi jāņem "groziņš" un labs garastāvoklis. Pieteikšanās pasākumam līdz 30. Septembrim, zvanot pa tālruni nr. +371 27821974. 

Jaunākie notikumi

12
Apr
Sēde notiks videokonferences veidā Zoom platformā
Pirmdien, 12. aprīlī plkst. 14.00 notiks paplašināta Finanšu un attīstības komitejas sēde. Sēdē tiks izskatīti biznesa ideju konkursa "Sāc Lubānā 2021" pretendentu pieteikumi. Pavisam