Naktī uz svētdienu (09.10.2016.) Vīkšņu ģimenē notika nelaime - nodega ģimenes māja Lubānā. Par laimi, visi ir dzīvi un ugunsgrēkā neviens necieta, taču ir sadegusi pilnīgi visa iedzīve.

Vīkšņu ģimene vēlas pateikt lielu paldies visiem tiem, kas ir palīdzējuši līdz šim - ugunsdzēsējiem, lubāniešiem, kuri ugunsgrēka brīdī palīdzēja ar apģērbu, puišiem, kas nesavtīgi iesaistījās saimniecības ēkas glābšanā un nosargāja to. Pilnīgi visiem, kas ugunsgrēka brīdī bija klāt un palīdzēja. Kā arī visiem cilvēkiem, kuri palīdzējuši un palīdz līdz šim - ar mājas gruvešu nojaukšanu un utilizēšanu, ar pirmās nepieciešamības mantu sagādāšanu, ar finansiālo atbalstu un pats galvenais - ar labajām domām un vārdiem. Ģimenei tas nozīmē ļoti daudz.

Ģimene saka lielu paldies kaimiņiem par to, ka izmitināja un atbalstīja šajās grūtajās dienās. Cilvēku atbalstu šajā situācijā ir pat grūti aptvert - apkārt ir tik daudz labu cilvēku, kuri palīdz ģimenei šajā grūtajā brīdī.

Vīkšņu ģimene cenšas ar visu tikt galā paši, lai pēc iespējas ātrāk varētu nostāties uz kājām un atjaunot savas mājas, taču tam ir nepieciešami līdzekļi, tādēļ, ja kādam ir iespēja palīdzēt - lūdzam ziedot pirmās nepieciešamības lietas sadzīvei, sazinoties ar ģimeni personīgi, vai pa tālruni 26823740, vai rakstot uz e-pastu viksne.artis@gmail.com. Ja ir vēlme un iespējas palīdzēt finansiāli, tad ziedojumus lūdzam veikt uz bankas kontu: LV62HABA0551015335280 (Inguna Vīksne).

Jaunākie notikumi

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

25
Nov
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā

26
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
Donoriem lūgums līdzi ņemt identifikācijas dokumentus un bankas rekvizītus. Norise Lubānas novada Sociālā dienesta telpās,