Šā gada 29. oktobrī, Lubānā norisināsies velo orientēšanās. "Velo orientēšanās Lubānā 2016" ir sacensības ar tūrisma un orientēšanās sporta elementiem, kuru pamatā ir fiziskās izturības un orientēšanās uzdevumu veikšana distancē. Sacensībās piedalās dalībnieki tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. 

Pasākuma mērķi ir veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Lubānas iedzīvotāju vidū, kā arī popularizēt orientēšanās un velo sportu Lubānas un citos novados. 

Sacensībās var piedalīties individuāli vai komandā. Individuālās dalībnieku grupas: vīru (zēnu) 14+, dāmu (meiteņu) 14+. Komandā – startē vismaz 2 dalībnieki, kur viens no dalībniekiem ir jaunāks par 14 gadiem.

Lai piedalītos sacensībās, dalībniekiem jāaizpilda elektroniskā pieteikuma veidlapa līdz 2016. gada 27. oktobrim. plkst. 17:00. Saite uz pieteikuma veidlapu: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScN_imcAAhMngBbfMM2HPoI-fQq8fpaEv1RPO_OppfCL2gACQ/viewform?c=0&w=1

Visiem komandas dalībniekiem ir jāiepazīstas ar sacensību nolikumu. Pirms sacensībām dalībnieki ar parakstu apliecinās savas sniegtās informācijas patiesumu un atbildību par drošības ievērošanu trasē.

Vairāk par sacensību norisi, pienākumiem, atbildību un nepieciešamo informāciju lasīt sacensību nolikumā.

Sacensības organizē: Lubānas novada jauniešu centrs (Linda Irbe 27007914) un biedrība "Aborieši" (Māris Valainis 26649344).

Nolikums

Jaunākie notikumi

20
Sep
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Iedzīvotāji tiks pieņemti laika posmā no plkst.09:00-10:00 Lubānas novada pašvaldības

21
Sep
Lubānas pilsētas klubā
Jau trešo gadu pēc kārtas Lubānas novada jauniešu dome aicina visus interesentus piedalīties

23
Sep
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā

26
Sep
Meirānu tautas namā
Tradīciju kopa “Sietiņš’’ aicina uz Rotaļu pēcpusdienu Miķeļdienu gaidot