Šā gada 29. oktobrī, Lubānā norisināsies velo orientēšanās. "Velo orientēšanās Lubānā 2016" ir sacensības ar tūrisma un orientēšanās sporta elementiem, kuru pamatā ir fiziskās izturības un orientēšanās uzdevumu veikšana distancē. Sacensībās piedalās dalībnieki tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. 

Pasākuma mērķi ir veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Lubānas iedzīvotāju vidū, kā arī popularizēt orientēšanās un velo sportu Lubānas un citos novados. 

Sacensībās var piedalīties individuāli vai komandā. Individuālās dalībnieku grupas: vīru (zēnu) 14+, dāmu (meiteņu) 14+. Komandā – startē vismaz 2 dalībnieki, kur viens no dalībniekiem ir jaunāks par 14 gadiem.

Lai piedalītos sacensībās, dalībniekiem jāaizpilda elektroniskā pieteikuma veidlapa līdz 2016. gada 27. oktobrim. plkst. 17:00. Saite uz pieteikuma veidlapu: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScN_imcAAhMngBbfMM2HPoI-fQq8fpaEv1RPO_OppfCL2gACQ/viewform?c=0&w=1

Visiem komandas dalībniekiem ir jāiepazīstas ar sacensību nolikumu. Pirms sacensībām dalībnieki ar parakstu apliecinās savas sniegtās informācijas patiesumu un atbildību par drošības ievērošanu trasē.

Vairāk par sacensību norisi, pienākumiem, atbildību un nepieciešamo informāciju lasīt sacensību nolikumā.

Sacensības organizē: Lubānas novada jauniešu centrs (Linda Irbe 27007914) un biedrība "Aborieši" (Māris Valainis 26649344).

Nolikums

Jaunākie notikumi

21
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
21.novembrī Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka ielā 12, 103.kabinetā

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

25
Nov
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā