9. decembrī skvērā pie Lubānas pilsētas kluba plkst. 17.00 Lubānas pilsētas egles iedegšana.

  • Amatnieku tirdziņš - kā katru gadu. Amatnieki vērs sava centra durvis un interesentiem būs iespēja laicīgi iegādāties kādu Ziemassvētku dāvanu, vai arī, skatot amatnieku darbus, gūt iedvesmu saviem roku darbiem. Kopā ar amatniekiem aicinām savus ražojumus tirgot arī pārējos Lubānas novada mājražotājus un amatniekus, čaklos rokdarbniekus. Šajā tirdziņā rūpniecisko ražojumu tirgotājiem tirdzniecības atļauja netiks izsniegta.
  • Biedrība "Lubānas Puse" aicina Lubānas novada daiļo pusi savās mājās pagatavot kādu našķi - cepumus, plātsmaizi, piparkūkas vai maizītes, ar ko varētu egles iedegšanas pasākumā uzcienāt pārējos Lubānas novada ļaudis. Kopā uzbursim jauku noskaņu, stiprināsim mūsu kopības izjūtu, satiksimies, sadziedāsimies un, kas zina, varbūt arī ar kādiem neredzētiem novadniekiem iepazīsimies! Lai cienāšanās ar našķiem varētu norisināties sekmīgi, tiks nodrošināti atbilstoši apstākļi (par laika apstākļiem gan netiek galvots), silta tēja un karstais dzēriens. Varbūt Jums ir padomā kāda cita dāvana, ko sniegt līdzcilvēkiem - izmantojiet iespēju, lai dalītos!
  • Tāpat kā pagājušo gadu - kopīgi pasākuma laikā vāksim ziedojumus kādam būtiskam mērķim novada dzīvē, par ko sīkāk ziņosim pirms pasākuma.
  • Plkst. 18.00 Lubānas pilsētas klubā Valsts leļļu teātra izrāde bērniem "JŪLIJONKULIŅA ZIEMASSVĒTKI 2"

Pateicoties Lubānas novada pašvaldības un Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālajam atbalstam, ieeja brīva.

Pasākumu organizē Lubānas kultūras nams sadarbībā ar Lubānas novada amatniekiem, biedrību "Lubānas Puse"

Jaunākie notikumi

02
Jūl
Piektdien, 2. jūlijā Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu