Praktiskā biznesa apmācību programma "No darba ņēmēja par darba devēju - kā neapmaldīties biznesa džungļos" un 4 mēnešu laikā kļūt par uzņēmēju.
 
Izglītības centrs "Biznesa Akadēmija" piedāvā iespēju ikvienam apmeklēt četru mēnešu apmācību programmu "No darba ņēmēja par darba devēju - kā neapmaldīties biznesa džungļos" ar līdzfinansējumu. Apmācību sākums jau 18. janvārī.

Būsim godīgi - lai arī valda uzskats, ka ne visi var būt uzņēmēji, tomēr šī brīža ekonomiskā situācija Latvijā rada bažas ikvienam darbiniekam – nestabilā situācijā ar mikrouzņēmumu režīmu, ekspertu brīdinājumi par gaidāmo krīzi un pieaugošā dzīves dārdzība. Laikā, kad par masveida atlaišanu brīdina neviens vien lielāks vai mazāks uzņēmums, ikvienam ir ļoti svarīgi domāt par savu nākotni. Iespējams, tieši šis ir īstais laiks, lai no parasta darbinieka kļūtu par sava uzņēmuma vadītāju.

Neatkarīgi kādu profesiju jūs šobrīd pārstāvat, nekad nav par vēlu sākt domāt savas karjeras izaugsmi. Izglītības centrs "Biznesa akadēmija" piedāvā iespēju ikvienam kļūt par uzņēmēju četru mēnešu laikā – apmeklējot apmācības "No darba ņēmēja par darba devēju". Apmeklējot apmācības būs iespēja uzzināt, kā radīt un attīstīt savu biznesa ideju, kā piesaistīt investorus un klientus un tas viss zinošu ekspertu pavadībā.
 
Pēdējā laikā bieži dzirdamas negatīvas ziņas saistībā ar Latvijas ekonomiku, kas rada pamatotas bažas daudziem darba ņēmējiem. Ikviens taču no mums vēlas būt pārliecināts un drošs par savu nākotni, saviem ienākumiem un spēju nodrošināt sevi un savu ģimeni. Domājot par nākotni, “Biznesa Akadēmija” ir pārliecināta, ka ir pienācis īstais brīdis, lai katrs no mums spertu lielu soli pretī savai izaugsmei. Nereti mums šķiet, ka savas uzņēmējdarbības uzsākšana ir ļoti sarežģīts, garš un grūts process, bet tā nebūt nav – ar visām nepieciešamajām zināšanām un ekspertu konsultācijām mēs savas idejas varam pārvērst darbos.
 
Ja tomēr apmācību apmeklētājs kopā ar ekspertiem secinās, ka bizness nav viņa aicinājums, tad "Biznesa Akadēmija" piedāvās karjeras konsultācijas un profesionālā izaugsmes plāna sastādīšanu (tajā skaitā - CV veidošana, apmācības kā uzvesties darba intervijā utt.) - par brīvu līdz pat 2017. gada beigām.

Apmācību norise: 18. janvārī, 1. februārī, 15. februārī, 1. martā, 15. martā, 5. aprīlī un 19. aprīlī pēcpusdienās no pl. 15:30, Rīgas centrā.

Cena, pateicoties programmas "Biznesa Uzrāviens" līdzfinansējumam par visu apmācību kursu, tikai EUR 270,- (standarta cena – 950 EUR). Pašvaldību un valsts budžeta iestāžu darbiniekiem - tikai EUR 220,- par visu apmācību ciklu un iespēja klātienē apmeklēt tikai 2 nodarbības, pārējo apgūstot tālmācībā.
 
Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/biznesa-kurss


Ināra Šmite
Biznesa informācijas centrs
                       

Jaunākie notikumi

02
Jūl
Piektdien, 2. jūlijā Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu