Šogad jau 20. gadu pēc kārtas tiek organizēta Vidzemes reģionā lielākā uzņēmēju un amatnieku izstāde "Vidzemes Uzņēmēju dienas 2017". Izstādes norises datumi  19. un 20.maijs.

Plānots, ka pasākumā piedalīsies vairāk nekā 200 dalībnieku, tādēļ aicinām izmantot iespēju un pieteikties gan uzņēmējus, gan amatniekus, lai parādītu Vidzemes iedzīvotājiem plašo preču un pakalpojumu klāstu. "Vidzemes Uzņēmēju dienas 2017" apmeklēs arī viesi no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un arī Itālijas.

Pašreiz dalību pasākumā apmeklējuši arī desmit Vidzemes novadu pašvaldības, kas piedalīsies ar saviem stendiem: Ape, Alūksne, Beverīna, Burtnieki, Smiltene, Kocēni, Pārgauja, Rauna, Gulbene un Lubāna. Kā ik gadu, izstādē izglītības jomu pārstāvēs Vidzemes augstskola, Valmieras, Smiltenes un Priekuļu tehnikumi, kā arī Cēsu profesionālā vidusskola.

Jau tradicionāli "Vidzemes Uzņēmēju dienās 2017" piedalīsies tādi zināmi uzņēmumi kā A/S "Valmieras stikla šķiedra", A/S "Brīvais vilnis", SIA "Venden", SIA "Stoller", u.c. Vēl tiks pārstāvētas apdrošināšanas un banku, būvniecības, dārza un meža tehnikas, mēbeļu un mājas interjera priekšmetu ražotāju un dažādas citas nozares, kā arī valsts iestādes – Latvijas Republikas Patentu valdes, Valsts Darba inspekcija un citas.

"Vidzemes Uzņēmēju dienās 2017" plānotas aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem, tostarp SIA "S Lauris" sadarbībā "VOLVO truck Latvija" organizēs akciju ar mērķi veicināt bērnu drošību uz ceļiem. Ar īpaši sportiskām aktivitātēm apmeklētājus izklaidēs Vidzemes olimpiskais centrs. Kā ik gadu izstādē būs loterijas, degustācijas un citas aktivitātes.

Dalībnieki piedāvās lieliskas atlaides, akcijas produktiem un pakalpojumiem

Kā jau ierasti pasākums tiek organizēts Valmieras kultūras centrā, Rīgas ielā 10, Valmierā.  

Aicinām pieteikties novada uzņēmējus, kuri vēlētos piedalīties Vidzemes uzņēmēju dienās pa tel. 26374962 līdz 28. martam. Lubānas novada pašvaldība segs ekspozīcijas laukuma īri. Dalībniekiem pašiem jānodrošina nokļūšana līdz izstādei un ekspozīcijas iekārtošana.

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Jaunākie notikumi

28
Apr
Lubānas vidusskolā
Komandas sastāvs - 5 dalībnieki (meitenes un zēni atsevišķi). Programmā: 60m., tāllēkšana,...

28
Apr
Lubānas pilsētas klubā
Vecuma ierobežojums: 16+ Ieejas maksa 2,- EUR

29
Apr
Meirānu Kalpaka pamatsskolā
"Aiviekstes Lakstīgalas" nolikums Konkursa norise Dalībnieka anketa

29
Apr
Meirānu tautas namā
Ieeja bez maksas