No 26. marta līdz 2. aprīlim Lubānā būs skatāma neparasta izstāde "Krītošā Akmens Projekts" (The Rock Project). Izstāde būs apskatāma Lubānas pilsētas klubā katru dienu no plkst. 11.00 līdz 19.00. Izstādes atklāšana 26. martā plkst. 13.00.

Franču mākslinieka Lorāna Grizeļa (Laurent Grisel) lielformāta plakātu izstāde "The Rock Project" (Krītošā Akmens Projekts) ir 2600 gadu sena Bībeles pravietojuma stāsts mūsdienu mākslas valodā.

Jau 27 gadus Londonā dzīvojošais Franču multiplikācijas filmu māklinieks vairs nedarbojas šajā žanrā, bet atrod iedvesmu Bībeles notikumu atspoguļošanā caur mākslu. Saskaņā ar mākslinieka vārdiem: "Kā māksliniekam man tas ir bezgala interesanti, jo Bībele ir neizdibināma. Neviena cita grāmata nav tik dziļa. Tā satur bezgala daudz vēsturiskus faktus, kurus šodien apstiprina neskaitāmi arheoloģiskie izrakumi". 

Saskaņā ar Bībeli, vīru, kurš atklāja pasaules nākotnes notikumus vairāk kā 600 gadus pirms mūsu ēras, sauca Daniēls. Vēsturiskie materiāli apstiprina - Daniēla pravietotais vienmēr piepildījās. 

Izstāde ir interesanta arī ar to, ka to dzīvu padarīs viens no tās autoriem Dzintars Geide, kas būs pieejams kā gids katru dienu.

"The Rock Project" izstāde gaidīs jūs, lai runātu par vēsturisko, patreizējo un gaidāmo.

Uz tikšanos!

 

Ar mākslinieku sarunājās un materiālu sagatavoja

"The Rock Project" vadītājs Latvijā

Dzintars Geide

 

Jaunākie notikumi

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

25
Nov
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā

26
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
Donoriem lūgums līdzi ņemt identifikācijas dokumentus un bankas rekvizītus. Norise Lubānas novada Sociālā dienesta telpās,