Šā gada 1. maijā, Lubānā norisināsies 1.maija skrējiens "Lubānas džunglis".

Sacensību mērķis ir veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, veicināt skriešanas popularitāti kā veselīga un sportiska dzīves veida sastāvdaļu, popularizēt Lubānu kā veselīga dzīves veida pilsētu, izceļot galveno vērtību - mežus. Veidot unikālu, nebijušu, ikvienam pieejamu notikumu, kas saistīts ar veselīgu dzīves veidu, kā arī popularizēt nūjošanas aktivitātes fiziskās un garīgās veselības saglabāšanai un uzlabošanai, kā arī panākumu gūšanai sporta sacensībās.

Distances:

  • 7 km skrējiens. Starta/finiša zona atrodas dabas takas sākumā, Krasta ielas galā. Trase marķēta. Trases segums smiltis. Laika limits 2 stundas.
  • Bērnu 1 km skrējiens. Starta/finiša zona atrodas dabas takas sākumā, Krasta ielas galā. Majoru pludmalē. Trase izvietota starta finiša zonā. Startē bērni līdz 14 gadu vecumam. Vecākiem sacensību laikā trasē atrasties ir aizliegts.
  • Nūjošana 7 km distance (tautas klase). Starta/finiša zona atrodas dabas takas sākumā, Krasta ielas galā. Majoru pludmalē. Trase marķēt, trases segums 100% smiltis. Dalībnieki startē vīriešu un sieviešu konkurencē bez dalījuma vecuma grupās. Laika limits 2,5 stundas.

Reģistrēties iespējams rakstot uz e-pasta adresi: marisvalainis@inbox.lv, vai telefoniski mob. 26649344

Iepriekšējā reģistrācija sacensībām beigsies 30. aprīlī plkst. 18:00.

Sacensības organizē Lubānas novada pašvaldība.

Vairāk par sacensībām lasīt nolikumā.

Nolikums

Jaunākie notikumi

28
Apr
Lubānas vidusskolā
Komandas sastāvs - 5 dalībnieki (meitenes un zēni atsevišķi). Programmā: 60m., tāllēkšana,...

28
Apr
Lubānas pilsētas klubā
Vecuma ierobežojums: 16+ Ieejas maksa 2,- EUR

29
Apr
Meirānu Kalpaka pamatsskolā
"Aiviekstes Lakstīgalas" nolikums Konkursa norise Dalībnieka anketa

29
Apr
Meirānu tautas namā
Ieeja bez maksas