Šā gada 6. maijā plkst. 12.00, Lubānas pilsētas bibliotēkā notiks tikšanās ar grāmatas "Tur aiz skolas kalna" autori Mudīti Tauriņu.

Grāmatas autores dzīvesstāsts sākas Latvijas brīvvalstī 1940. gadā Lubānas baltajos klānos, kur paiet arī pirmie skolas gadi. Turpmākais skolas laiks saistās ar Bērzauni, bet visromantiskākās un jūsmīgākās jaunības atmiņas vēstī par Kurzemes pusē aizvadīto laiku. Latvijas Universitātē iegūtās zināšanas vācu valodas un literatūras pasniedzējas kvalifikācijā, apvienojumā ar šūpulī ielikto gudrību, vitalitāti un darba spējām ir labs pamats Mudītes Tauriņas 40 gadu ilgajā skolotājas darbā Latvijas kultūras koledžā (Kultūras darbinieku tehnikumā), arī tulces un gides darbā.

Apjomīgā, bagātā latviešu valodā uzrakstītā grāmata par vienas stipras latviešu dzimtas meitenes dzīves gājumu sniedz kolorītu laikmeta raksturojumu septiņu gadu desmitu garumā.

Grāmatā varam lasīt arī autores atmiņas par dzīvi un skolas gaitām Lubānas pusē. Grāmata ir bagātīgi ilustrēta ar fotogrāfijām, par kurām autore tikšanās laikā arī stāstīs.

Laipni aicināti.

 

       

 

Jaunākie notikumi

02
Jūl
Piektdien, 2. jūlijā Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu