Vakar Lubānas slidotavā "Lubānas novada atklātajā hokeja turnīrā" pretī lielajiem mīnusiem, kā arī viena pretī otrai stājās četras spēcīgākās novada hokeja komandas - HK Lubāna, HK Vilces, HK Anarhisti, HK Kaimiņi. Hokejisti visas dienas garumā spītīgi dzenāja melno objektu pa slideno virsmu, līdz tika noskaidrota turnīra spēcīgākā komanda, kas virs galvas cēla uzvarētāju kausu!
Organizatori Māris Valainis un Martins Valainis pateicas visiem spēlētājiem, kas ieradās un uz šiem 125 kvadrātmetriem ledus izlika savas sirdis! Ir apbrīnojami redzēt ar kādu cīņas sparu spēlētāji iziet laukumā un ir jūtams ka ikviens no viņiem uzvaras dēļ tiešām ir gatavs grauzt ledu, un pat gūstot tādas traumas kā lūzumi un šujamas brūces, pēc stundas atgriežas uz ledus un ar smaidu kar kaklā izcīnīto medaļu! Tas tikai parāda cik ļoti mums visiem ir ledus un hokejs krūtīs! Paldies visiem, visiem spēlētājiem par to, bija patiess prieks un gods tikties ar jums uz ledus.
Paldies arī ikvienam kas ieradās un atbalstīja, kā arī visiem, kas tika pielikuši roku, lai šī diena būtu tieši tāda kāda tā bija – pilna sportiska gara šajā saltajā ziemā, ko tik ļoti gaidījām!

Jaunākie notikumi

21
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
21.novembrī Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka ielā 12, 103.kabinetā

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

24
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Pieteikšanās no plkst.09:30 Lubānas pilsētas klubā. Papildus informācija pa t.26524369.