Sveiciens pavasarī un mūsu visu lielajā gadā, simtgadē! Tas, cik ļoti šis notikums mums katram ir īpašs vai tieši pretēji – neatstāj nekādu iespaidu, ir atkarīgs no katra paša.

Bet kaut kādā ziņā to var uztvert kā atskaites punktu, lai paskatītos atpakaļ un arī nākotnē– kas ir mainījies, kas var uzlaboties un kas ir palicis nemainīgs gadu no gada. Ir lietas, kas nemainās katru gadu – tie ir atkritumi dabā, jaunas kopjamas teritorijas un protams, Lielā Talka. Tā šogad notiks 28.aprīlī un jau 10. gadu pēc kārtas.

Tāpēc gribu uzrunāt Jūs, Lubānas novada iedzīvotājus, lai iedrošinātu jūs izmantot šo iespēju – apliecināt piederību šai valstij, šim novadam un pilsētai, savam pagalmam un kopīgi 28. aprīlī izdarīt labu darbu – sakopt vidi sev blakus un apkārt, satikties ar kaimiņiem un lietderīgi pavadīt pavasara dienu! Jo šī diena nav paredzēta kā “atkritumu vākšana pēc mūsu nelabvēļiem “, ar šo dienu gribam palikt tikai labāki un saprotošāki pret mūsu zemi. Un cerība mirst pēdējā – cerība, ka šie atkritumi grāvju malās, mežos, ielās vairs neradīsies no jauna…

Atgādinu, ka katrs no jums var kļūt par talkas vietas organizētāju!

Vēlme, ideja, pieteikšanās http://talkas.lv/pieteikt-talku/. Ja ir vēlme pievienoties talkotājiem, bet nezini, kur būsi noderīgs, piesakies Elīna, 26352423.

Publiski pieejamās talkas vietas tiks paziņotas uz afišām un Lubānas novada mājas lapā. Talkas maisi atkritumiem pieejami ikvienam, iepriekš sazinoties ar mani. Tiekamies 28. aprīlī!

 

Informāciju sagatavoja:

Elīna Ravinska

Lielās talkas koordinatore Lubānas novadā

t.26352423

e-pasts: elina.ravinska@lubana.lv

Jaunākie notikumi

26
Apr
Sēde notiks videokonferences veidā Zoom platformā

02
Jūl
Piektdien, 2. jūlijā Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu