Lielajā Talkā 2018, kas norisinās sestdien, 28.aprīlī, Lubānas novada teritorijā pieteiktas četras oficiālas talkošanas vietas. 

Vieta: vecā dzelzceļa uzbērums, Moroza, Indrānu pagasts, Lubānas novads.

Talkas vadītājs: Māris Valainis (t.26649344). Plānots izveidot tiltu pār Morozas grāvi, tīrīt dzelzceļa ceļu. Visi laipni gaidīti! Lai lietderīgāk saplānotu darbus un līdzi ņemamos instrumentus, var sazināties pirms talkas ar Māri. Palīdzīga roka noderēs, ar vai bez instrumentiem. Pulcēšanās Morozā no plkst.10.00.

Vieta: Luterāņu baznīcas teritorija.

Talkas vadītāja: Mirdza Ozoliņa (t.28740844). Plānots zāģēt krūmus, lasīt atkritumus un grābt lapas gan pie Lubānas ev.-lut. baznīcas, gan Mācītājmuižas teritorijā. Laipni aicināta katra palīdzīga roka, līdzi ņemot instrumentus. Ļoti noderētu cilvēks ar motorzāģi. Pulcēšanās pie baznīcas no plkst.9.00.

Vietas: "Stirkas", Lubāna un Oskara Kalpaka ielā, Lubānā (Ružānu virziens,  kur beidzas ielas asfaltētā daļa).

Talkas vadītājs: Ilgvars Ivanovs (t. 29400264). Abās talkas vietās, jāsavāc ielas malās un grāvjos esošie atkritumi. Pulcēšanās pie darbnīcām Latgales ielā 40, Lubānā no plkst.9.00.

 

Lubānas novada skolēni talkos savu skolu tuvumā: Meirānos 26.aprīlī un Lubānā 27.aprīlī.

 

Informāciju sagatavoja:

Elīna Ravinska

Lubānas novada pašvaldības vides dizaina speciāliste

 

 

Jaunākie notikumi

22
Aug
Latvijas Ordeņu brālības 22. salidojums kopnoskaņās Dzejas diena Lubānā

23
Aug
Brīvdabas estrādē pie Jāņa Zābera memoriālā muzeja "Vecais Ceplis"
11.augustā 85 gadu jubileju svinētu izcilais latviešu operdziedātājs Jānis Zābers. Visu laiku labākais latviešu tenors, kā viņu joprojām sauc daudzi mūzikas profesionāļi un talanta

26
Sep
Lubānas Jaunajos kapos

26
Sep
Lubānas pilsētas klubā