Ir pagājis vesels gads kopš tās dienas, kad Virsaitis Lubānas novadā aizsāka 1. maija skriešanas tradīciju, lai atklātu ātrākos skrējējus savā apkaimē, jo, ejot medībās, prioritāte ir ātras kājas un veselīgs ķermenis!

Šogad uz “Lubānas džungli” bija saskrējuši daudz dažādi ļautiņi, vietējie cilts brāļi un māsas, gan arī tālāku zemju un krūmāju pārstāvji! Ātrākais cilts skrējējs Andris piedāvāja pamainīt maršrutu uz daudzveidīgāku reljefa apvidu Ezernieku apkaimē, kur pati Mammadaba nāca pretī un atvēlēja savu viesmīlīgo apmetni kā bāzes vietu sacensībām. Visi skrējēji bija sajūsmā par lielisko trasi, kas vijās pa mežiem, gar ezeriem pāri pļavām, dažādiem kalniņiem un purviņu ar pērnajām dzērvenēm. Grūtākais pārbaudījums daudziem skrējējiem trasē bija Visagala pilskalns, kur skrienot augšā šķita, ka tiešām visam gals ir klāt.  Balvas labākajiem skrējējiem bija sarūpējuši vietējie ražotāji, zemnieki, vīndaris un amatnieki, kā arī draudzīgā Vanagkalna virsaitis. Pasākums, kā parasti, pagāja zem miera un sirsnības karoga!

Paldies visiem brīvprātīgajiem palīgiem un atbalstītājiem par šo brīnišķīgo dienu. Īpaša pateicība Andrim Seipulim, Ievai Rozentālei, Ansim Deksnim, Irēnai Kozlovai, Dacei Kočānei, Līgai Birziņai, Dzintrai Stradiņai, Oskaram Ivānam, Nensijai Grīnbergai Ivānei, Sigitai Balodei, Raimondam Dombrovskim, Olgai Ivai ar meitu Vitu, Uģim Mihelsonam, Mārcim Mihelsonam, Guntim Klikučam, Mārtiņam Valainim, Oskaram Žvaginam, Ronaldam Feldmanim, Karlīnai Rudzītei, Dacei Rudzītei.

Skrējiena rezultātus skatīt ŠEIT.

Tiekamies nākamgad 1.maijā jau trešajā skrējienā “Lubānas džunglis”!

 

Informāciju sagatavoja:

Tija Žvagina

Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Sacensību "Lubānas džunglis 2018" atbalstītāji:

 

Jaunākie notikumi

26
Sep
Meirānu tautas namā
Tradīciju kopa “Sietiņš’’ aicina uz Rotaļu pēcpusdienu Miķeļdienu gaidot

26
Sep
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā

27
Sep
Lubānas pilsētas klubā
Filma vēsta par kādu izklaidīgu stārķi, kurš ir sajaucis adreses un aiznesis lācim pandu mazuli.

28
Sep
Lubānas pilsētas centra laukumā
Plkst. 9.00 Lubānas centrā ANDELĒŠANĀS ar ēdamām un dzeramām lietām, kājās un mugurā velkamām - lieliem un