2016. gada 9. aprīlī Jelgavā norisinājās Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu. No SCK Madonas komandas startēja tikai trīs dalībnieki, tai skaitā divi no Lubānas novada.

Par rezultātiem: Sieviešu svara kategorijā l īdz 72 kg startēja Baiba Daigina, ar uzspiestiem 55 kg ierindojās 5. vietā. Jauniešu grupā svara kategorijā l īdz 93 kg startēja Matīss Turlajs ar uzspiestiem 122,5 kg, izcīnīja 3. vietu. Jāpiebilst, ka Matīsam šīs bija pirmās tik liela mēroga sacensības, kurās konkurenti bija gan no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas! Paldies SCK Madona treneriem Mārtiņam Lielupam un Ieviņai Liģerei.

Paldies par atbalstu Lubānas novada pašvaldībai un biedrībai "Aiviekstes ozoli".

2016. gada 16. aprīlī Līvānos norisinājās Latvijas kausa 7. posms svaru stieņa spiešanā guļus. SCK Madonai komandu kopvērtējumā 3. vieta. No Lubānas novada startēja trīs sportisti: Svara kategorijā 72+ Baiba Daigina ar paceltiem 45 kg ierindojās 3. vietā. Jauniešu grupā Svara kategorijā l īdz 66 kg Markuss Pēteris Rudakovs ar paceltiem 80 kg izcīnīja 2. vietu Svara kategorijā līdz 83 kg  Matīss Turlajs ar paceltiem 115 kg ieguva 1. vietu. Paldies atbalstītājiem.

Baiba Daigina

Jaunākie notikumi

26
Feb
Meirānu tautas namā
26. februārī Meirānu tautas namā notiks skolēnu skatuves runas konkurss, vokālo ansambļu un solistu

29
Feb
Lubānas pilsētas bibliotēkā
Sestdien, 29. februārī, tiksimies ar lubānieti, novadpētniecības entuziastu Andri Dzeni. Iepazīsimies ar viņa savāktajiem novadpētniecības

29
Feb
Lubānas pilsētas klubā
Deju kolektīvs "Žuburi" aicina uz deju koncertu "Zelta pavedieni". Skatītājiem par prieku dejos viesu kolektīvi no Jaunjelgavas,

06
Mar
Visagala kapsētā, pēc tam pasākumu cikla turpinājums Cesvainē