2016. gada 8. maijā plkst. 10.00 Salaspilī iesākās entuziastu līgas rīkotais turnīrs AKO SPORTS & EVL Rīgas kauss volejbolā, kurā piedalījās 10 vīriešu un 4 sieviešu komandas. Piedalījās arī komanda no LUBĀNAS, kurā spēlēja Oskars Sausiņš, Nauris Pulkstenis, Aleksandrs Šrubs, Gatis Līcītis, Kaspars Kaverskis un Kalvis Zaube.

Komandas tika sadalītas 2 grupās pa piecām komandām. Lubānas komandu ielozeja vienā grupā ar Salaspils, Carnikavas, Ieskaties.lv komandām un komandu Kā i’, tā i’. Otrajā grupā spēlēja komandas: Tīnūži, Lokomotīve, Ogre, Vecie buki un Lokalart.lv (Rīgas volejbola skola).

Pēc apakšgrupu spēlēm Lubānas komanda savā grupā izcīnīja 1. vietu un 2. vietu ieguva Ieskaties.lv. Otrajā grupā 1. vietu izcīnīja Lokalart.lv un 2. vietu ieguva Ogre. Pusfinālā Lubānas komandai bija jāspēlē pret spēcīgo Ogres komandu, kurai sīvā cīņā piekāpāmies 2:1. Cīņā par 3. vietu tikāmies ar Ieskaties.lv, kurus apspēlējām ar  2:0, lai gan nogurums ņēma virsroku, jo pēdējās spēles notika pēc pulksten astoņiem vakarā. 1. vietu ieguva Lokalart.lv (Rīgas volejbola skola), 2. vietu ieguva Ogre un 3. vietu izcīnīja Lubāna.

Liels paldies Lubānas novada pašvaldības izpilddirektoram I. Bodžam par sagādātajiem volejbola krekliem un pašvaldībai par finansiālu atbalstu. Liels paldies komandas līderiem Gatim Līcītim, Kasparam Kaverskim, Naurim Pulkstenim, kurš bija atbildīgs par komandas sastāva nokomplektēšanu, Aleksandram Šrubam, kurš neskatoties uz nogurumu pēc Stipro skrējiena Ķegumā, atrada spēkus visu dienu spēlēt volejbolu.

 

Oskars Sausiņš

Jaunākie notikumi

14
Jūn
Aiviekstes krastā pie piemiņas akmens politiski represētajiem
Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts Atceres brīdis 

23
Jūn
Lubānas pilsētas parkā

23
Jūn
Lubānas pilsētas estrādē

04
Jūl
Lubānas pilsētas estrādē