Smagatlētika vai citā vārdā pauerliftings ir katra šī sporta cienītāja ikdiena. Ikdiena paiet, domājot par pareizu uzturu un treniņu intensitāti, lai rezultāti nestāvētu uz vietas.

Marts un aprīlis aizvadīts gandrīz katru nedēļas nogali startējot Latvijas kausa posmu sacensībās. Sacensībās notiek komandu cīņas, dalībnieku savstarpējā cīņa, bet pati lielākā un arī  grūtākā ir cīņa ar sevi – psiholoģiski un fiziski. Ir brīži, kad smagais svaru stienis uz augšu bīdās burtiski milimetru pa milimetram. Ļoti svarīgi, ka tādos brīžos blakus ir komanda, un komandas biedri, neskatoties uz savu nogurumu un smago startu, vēl palīdz viens otram ar sacensību ekipējumu uzvilkšanu (kas tiešām bez citu palīdzības ir ļoti grūti), saišu sasiešanu, nepieciešamo morālo atbalstu pirms starta un veiksmīgu piegājienu gadījumā – kopīgiem uzvaras kliedzieniem.

Paldies visai SCK Madona komandai. Aprīlis noslēdzās ar Latvijas čempionātu spēka trīscīņā ar ekipējumu. Gara diena un garas sacensības, kur pēdējais sacensību dalībnieks savu startu beidz tikai plkst. 2.00 naktī. Toties Lubānas novada sportistiem ir iegūtas medaļas: Sieviešu grupā svaru kategorijā l īdz 84 kg startēja Baiba Daigina – pietupienā pacelti 90 kg, svaru stieņa spiešanā guļus pievarēti 55 kg un vilkmē izvilkti 112,5 kg (kopsummā 257,5kg) – iegūst 2. vietu Jauniešu grupā svaru kategorijā līdz 93 kg startēja Matīss Turlajs. Pietupienā pacelti 130 kg, svaru stieņa spiešanā guļus pievarēti 115 kg un vilkmē izvilkti 160 kg (kopsummā 405 kg) – iegūst 2. vietu.

Paldies par atbalstu Lubānas novada pašvaldībai, biedrībai "Aiviekstes ozoli", paldies mūsu ģimenēm par sapratni!

 

Baiba Daigina

 

 

Jaunākie notikumi

23
Sep
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā

26
Sep
Meirānu tautas namā
Tradīciju kopa “Sietiņš’’ aicina uz Rotaļu pēcpusdienu Miķeļdienu gaidot

26
Sep
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā

27
Sep
Lubānas pilsētas klubā
Filma vēsta par kādu izklaidīgu stārķi, kurš ir sajaucis adreses un aiznesis lācim pandu mazuli.