Bērnu un jauniešu futbols

Aizvadītā vasara auglīga bijusi jaunajiem futbolistiem. Mūsu novada futbolisti startē Madonas bērnu un jauniešu sporta skolas (MBJSS) komandas sastāvā un trenējas Uģa Meiera vadībā. 3. augustā Madonā ZA līgas futbolā notika U-10 grupas turnīrs. Tajā par uzvarētājiem kļuva Lubāna/MBJSS komanda, kura izcīnīja 16 punktus. Komandā spēlēja un uzvarētāju laurus plūca Nauris Stiprais, Toms Jānis Bārbals, Daniels Lielbārdis, Markuss Salenieks, Bruno Lielbārdis, Alekss Purbērziņš, Armands Dzenis, Daniels Baumanis, Ralfs Kristiāns Briezis, Artis Meiers, Eduards Konons (skatīt attēlā).

Šī komanda piedalījās arī Latvijas futbola (8:8) federācijas kausa izcīņā un ierindojās 10. vietā. Latvijas Ziemeļaustrumu čempionātā futbolā U-12 grupā Lubāna/MBJSS komanda izcīnīja 2. vietu. Komandā spēlēja Rihards Lāže, Kristaps Vilks, Kārlis Lācis, Edijs Semjonovs, Roberts Miška, Kristers Studers,Tomass Rudzītis, Elizabete Pelse, Ričards Krams, Ronalds Ščuckis, Rinalds Aizups, Ludvigs Kuncis. Latvijas Ziemeļaustrumu čempionāta futbolā U-9 Lubāna/MBJSS ieguva 3. vietu: Markuss Babris, Jānis Miks Petrovskis, Nauris Stiprais, Eduards Luksis, Armands Dzenis, Eduards Konons, Artis Meiers, Markuss Salenieks, Markuss Kaļinovskis. LFF Vidzemes reģiona 2016. gada sezonas jaunatnes čempionāta U-9 B grupas 2. vietas ieguvēji (Lubāna/MBJSS): Eduards Konons, Markuss Kaļinovskis, Jānis Miks Petrovskis, Daniels Ravinskis, Nauris Stiprais, Markuss Salenieks, Artis Meiers, Markuss Babris.

Pieaugušo futbols

2016. gada 27. augustā komanda "Lubāna" startēja Madonas novada zibensturnīrā  minifutbolā un 8 komandu konkurencē izcīnīja 3. vietu.  Piedalījās: Artis Treknais, Deniss Tuleiko, Uģis Meiers, Juris Ķevers, Atis Noviks, Alvis Ķeveris, Elvis Rozītis, Gints Gavars, Druvis Graudons.

Savukārt 28. augustā noslēdzās Lubānas novada atklātais čempionāts minifutbolā 7:7. Čempionātā piedalījās 5 komandas (spēlētāji no Madonas, Lubānas, Degumniekiem). Sīvā konkurencē finālā iekļuva 4 komandas: "Lubāna", "Tuziks" (Madona), "Požarka" (Lubāna), "Magnēts" (Lubāna). 1. vietu izcīnīja komanda "Tuziks", 2. vietā komanda "Lubāna", 3. vietā komanda "Magnēts".

Komandā "Lubāna" spēlēja: Atis Noviks, Deniss Tuleiko, Alvis Ķeveris, Uģis Meiers, Artis Treknais, Druvis Graudons, Ņikita Kuzņecovs, Daniels Veļičko, Ivars Lizdiks, Elvis Rozītis, Edgars Saulītis. Komandā “Magnēts” spēlēja: Kalvis Mūkins, Kristaps Kočāns, Kristaps Pērkons, Edžus Solovjevs, Mārtiņš Petrovs, Ģirts Žeiers, Magnuss Mūkins, Jānis Urtāns, Oskars Kočāns Ligita Pēterso.