Futbola izlases pavadoņi ir bērni, kuri spēles sākumā izved uz laukuma profesionālos futbolistus. Latvijas Futbola federācija nolēmusi, ka šāda iespēja jādod labākajiem jaunajiem futbolistiem no dažādām Latvijas vietām. Kopā ar Latvijas un Luksemburgas izlasēm piektdien, 2. septembrī uz laukuma devās 22 bērni no visas Latvijas, tostarp arī lubānietis Artis Meiers.

Uz Rīgu dodas bērni, kuri cītīgi un ar pilnu atdevi piedalās treniņos un uzrāda vislabākos sasniegumus spēlēs. Bērniem tā ir kā balva par centību un labi padarītu darbu. Artis 1. septembrī uzsāka mācības Lubānas vidusskolas 2. klasē. Futbolu spēlē jau no 4 gadu vecuma. Iesākumā viņš bijis pats mazākais un jaunākais komandā, taču ar lielu centību un gribasspēku pierādījis, ka var būt viens no komandas līderiem un labākajiem uzbrucējiem. Ir interesanti vērot viņa sajūsmu par kādu tikko izdevušos māņkustību vai vārtu guvumu. Futbols Artim aizņem lielu daļu brīvā laika.

Atgriežoties mājās pēc sacensībām, Artis bieži ņem bumbu un iet ārā spēlēt, tā trenējoties apgūstot ko jaunu, kā arī uzlabojot iepriekš sasniegto. 2. septembrī piepildījās Arta sapnis – ievest laukumā Latvijas izlases komandas kapteini Kasparu Gorkšu (skatīt attēlā – ar 13. numuru Kaspars Gorkšs kopā ar Arti). Atbalstīt Arti uz Rīgas Skonto stadionu devās viņa komandas biedri no Lubānas (U9 grupa). Daudziem no komandas biedriem šī bija lieliska iespēja pirmo reizi pabūt Latvijas izlases spēlē.

Spēle bija pilna emocijām, bet rezultāts pārliecinošs Latvijas komandas labā – 3:1. Pēc spēles jaunie censoņi saņēma autogrāfus no Latvijas nacionālās futbola izlases spēlētājiem un no Luksemburgas izlases spēlētājiem.

Paldies Latvijas Futbola federācijai par šo iespēju mazajiem futbolistiem nokļūt tik tuvu izlases spēlētājiem, tā piepildot sapņus. Paldies komandas kapteinim Uģim Meieram par uzņēmīgu un neatlaidīgu darbu. Paldies Lubānas vidusskolai par transportu Lubānas komandai uz izlases spēli.

 

Baiba Daigina

Jaunākie notikumi

21
Nov
Lubānas novada Sociālā dienesta telpās
21.novembrī Lubānas novada Sociālā dienesta telpās, Oskara Kalpaka ielā 12, 103.kabinetā

22
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Režisors Dzintars Dreibergs. Filmas garums: 2 h 3 min. Līdz 12 g.v. neiesakām. Filma veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, tā ved 100 gadus senā pagātnē.

23
Nov
Lubānas vidusskolas sporta zālē
Laipni aicināti uz sestdienas bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vadīs Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Māris Valainis. Fiziskās sagatavotības

24
Nov
Lubānas pilsētas klubā
Pieteikšanās no plkst.09:30 Lubānas pilsētas klubā. Papildus informācija pa t.26524369.