25. martā tiek atzīmēta gadadiena kopš lielākās padomju okupācijas varas īstenotās deportācijas 1949. gadā. Vienā dienā - 1949. gada 25. martā - no Latvijas tika izsūtīti ap 42 000 cilvēku – aizturēti, iesēdināti lopu pārvadāšanai domātos vagonos un nosūtīti uz Sibīriju un citiem attāliem novadiem PSRS. 

Pieminot Komunistiskā genocīda upurus, visi aicināti 25. martā sev vēlamā laikā nolikt ziedus un svecītes Lubānā, Aiviekstes krastā pie piemiņas akmens. Plkst. 12.00 Lubānas evaņģēliski luteriskās draudzes baznīcā notiks aizlūgums par represijās cietušajiem.

Jaunākie notikumi

21
Feb
Lubānas kultūras namā
Mēs, visi Lubānas vidusskolas deju kolektīvi, gatavojamies svētkiem un ar apgūto repertuāru

22
Feb
Meirānu tautas namā
Vai vēlaties vakaru pavadīt Valentīndienas noskaņās kopā ar duetu "Sapnis"? Dodieties uz Meirānu tautas namu

22
Feb
Meirānu tautas namā
Vai vēlaties vakaru pavadīt Valentīndienas noskaņās kopā ar duetu "Sapnis"? Dodieties uz Meirānu tautas namu baudīt sirsnīgu koncertu un

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”) papildus informāciju skat. šeit.