Pašreiz notiek aktīva gatavošanās „Vidzemes Uzņēmēju dienām 2018”, kas jau 21.gadu pulcēs dažādu jomu un lieluma uzņēmumus no visas Latvijas, lai ar saviem piedāvājumiem iepazīstinātu vairākus tūkstošus reģiona, citu novadu, kā arī ārvalstu viesus.

„Biznesa izstādes ir lieliska platforma, kurā ikviens var parādīt savu biznesu un  tā būtību, dibināt jaunus kontaktus un veidot sadarbību. Šāda veida pasākumos nereti tiek atrasti jauni partneri, ārpakalpojumu sniedzēji vai arī jauni klienti. Izstāde noteikti jāizmanto kā iespēja uzklausīt ieteikumus no citiem cilvēkiem. Tieši šo iemeslu dēļ dalība izstādēs tiek vērtēta daudz augstāk nekā ieguldījums reklāmas kampaņās, piemēram avīzēs un reklāmas baneros internetā,” uzsver LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis.

Kā ierasts, izstādē savu dalību jau pieteikuši ne tikai uzņēmēji, amatnieki un mājražotāji, bet arī Vidzemes izglītības iestādes un novadu pašvaldības. Tāpat arī interesi izrādījuši dalībnieki no kaimiņzemēm un citiem Latvijas novadiem.  Apmeklētājiem būs iespēja ne tikai piedalīties loterijās, akcijās un degustācijās, bet arī iepazīties ar jaunumiem tehnikas pasaulē, kā arī sagādāt visu nepieciešamo sava dārza iekopšanai.

Šogad, Latvijas simtgadē, īpaši tiks izcelti skolēnu mācību uzņēmumi, kas 19.maijā pulcēsies laukumā pie Hanzas sienas, lai izrādītu savu tirgošanās prasmi un priecētu izstādes apmeklētājus ar radošajiem piedāvājumiem.  Plānots, ka andelēties  Valmierā sabrauks ap 160 skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas!

Pieteikt savu uzņēmumu dalībai „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2018” iespējams līdz 26.aprīlim sūtot pieteikumu uz e-pastu valmiera@chamber.lv, fakstu 64281214 vai iesniedzot personīgi LTRK Vidzemes nodaļā Stacijas ielā 26, Valmierā. Pieteikums-līgums pieejams mājaslapā www.vidzemesizstade.lv.

 

Informāciju sniedza:

Agnese Gaile-Skujiņa

LTRK Vidzemes nodaļas vadītāja vietniece

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Stacijas iela 26, Valmiera, LV-4201, Latvija

T. + 371 64235320

M. + 371 20264530

F. + 371 64281214

valmiera@chamber.lv

www.chamber.lv

 

Jaunākie notikumi

06
Jūl
Otrdien, 6. jūlijā (pārcelts no 2. jūlija), Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas